Олег Ляшко: «Потрібно слухати не брехливу соціологію, а своє серце і своїх дітей!»

Політик закликав українців не вірити маніпулятивним соціологічним рейтингам та наголосив, що  не дозволить сфальсифікувати президентські вибори 31 березня.«За 10 днів до президентських виборів 2014 року так звані соціологи оприлюднили рейтинги. Тоді вони давали мені не більше, ніж восьме місце і 3% рейтингу. Через тиждень я зайняв третє місце – за мене проголосували майже 9% українців. Сьогодні ці соціологічні контори знову поширюють брехливі рейтинги на замовлення штабів, щоб люди зневірились і не пішли на вибори. Потрібно слухати не цю брехливу соціологію, а своє серце і своїх дітей!»,- сказав народний Лідер.

«Олег Ляшко запевнив співвітчизників, що не зрадить своїх виборців, не зніметься з президентських перегонів, як це вже зробили деякі його опоненти, бо знає, що по-справжньому болить людям і як це виправити»,- висловив свою думку керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.

«Коли народний Президент заїжджає в села Волині, до селян, які потерпають від безгрошів’я, бо молоко, яке вони продають на базарі, коштує копійки, а платіжки на газ космічні. Коли  спілкується з  волинськими шахтарями, які місяцями не отримують зарплату, бо влада витрачає 3 мільярди доларів на закупівлю російського вугілля. Коли  говорить  з багатодітною  мамою в райцентрі Ківерці,  яка не має субсидії і отримує мізерну допомогу від держави, він  знає, що йде в Президенти, щоб перемогти і дати цим людям шанс на нормальне життя.», –  підсумував Володимир Кравценюк.