Олег Ляшко: «Пропонуємо підвищити розмір допомоги при народженні дитини, щоб молоді сім’ї не боялись за їх майбутнє»

«Пачка «памперсів» коштує дорожче, ніж розмір допомоги на дитину, а влада забрала 7 мільярдів гривень, передбачених на допомогу сім’ям з дітьми та малозабезпеченим. Ми цього не підтримали. Навпаки, пропонуємо відновити державне фінансування харчування у школах, щоб для батьків не було проблемою нагодувати дитину. Ми пропонуємо радикально підвищити розмір допомоги при народженні дитини та по догляду за нею, щоб молоді сім’ї народжували дітей і не боялися за їхнє майбутнє», – підкреслив Олег Ляшко, виступаючи з парламентської трибуни.

Замість скорочення бюджетних коштів, політик вимагає збільшити фінансування програм, зокрема, по догляду за дитиною та харчування дітей у школах.

«7,2 мільярди гривень забрали у сімей з дітьми і малозабезпечених. Міністр фінансів, ви знаєте, скільки коштує пачка «памперсів»? Скільки мамочка отримує допомоги по догляду за дитиною? Соромно казати, але це 800 гривень на місяць. Спробуйте прожити на ці кошти. Ми пропонуємо збільшити допомогу по догляду за дитиною. Вона повинна бути мінімум 2-3 тисячі гривень на місяць, щоб молоді жінки народжували дітей і у них були гроші їх ростити. Ми пропонуємо збільшити фінансування, щоб за рахунок держбюджету дітей у школах годували безкоштовно, бо у багатьох батьків немає грошей на харчування дітей», – звернувся до влади Лідер РПЛ.

Олег Ляшко закликав владу припинити знущатися над українцями.

«Президент і уряд не дбає про людей. Їм «до лампочки» робочі місця українців, добробут українських сімей. Їхня політика призвела до того, що мільйони людей їдуть шукати кращої долі по закордонах. Підвищенням податків і новими запозиченнями вони позбавляють країну майбутнього. Ми пропонуємо альтернативу: нові робочі місця, відновлення економіки, підтримка національного виробника, збільшення державних виплат по народженню дітей, по догляду за дітьми, а також фінансування харчування дітей у школах», – підсумував політик.