Олег Ляшко примусив ПАРЄ зняти з розгляду питання про повернення Росії (відео)

8-10 жовтня Олег Ляшко та народні депутати з РПЛ брали  участь в осінній сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи. Переконливий виступ Лідера в Страсбурзі став останнім аргументом, після якого ПАРЄ зняла з розгляду питання про повернення російської делегації до складу організації.  Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир  Кравценюк.
«Чотири роки тому делегацію РФ виключили з ПАРЄ за анексію Криму та розв’язання війни на Донбасі. Проте московські лобісти наполягають на її поверненні, адже фінансові внески офіційної Москви потрібні ПАРЄ – це 33 млн євро на рік»,- підкреслив голова обласної організації РПЛ.

За словами Володимира Кравценюка, якби  російська делегація повернулась, це означало лише одне –  повну дискредитацію цієї організації. Світова спільнота побачила, що для ПАРЄ гроші важливіші за принципи. Олег Ляшко приїхав в Страсбург, щоб переконати колег-депутатів утриматися від цього необачного кроку.«Олег Ляшко сказав, що за ці роки, коли  ПАРЄ прийняла рішення про виключення російської делегації  після анексії Криму та окупації Донбасу, нічого не змінилося. Путін не виконав жодної вимоги. Російські війська продовжують вбивати українських громадян. Два мільйони українських переселенців позбавлені рідного дому – чоловіки, жінки, діти не мають роботи, житла та можливості задовольняти свої елементарні потреби», – наголосив керівник РПЛ на Волині.Мій виступ на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи сьогодні.Чотири роки тому через анексію Криму та окупацію Донбасу Росію вигнали з ПАРЄ. Що змінилося за ці 4 роки? Путін не виконав жодної вимоги, його війська продовжують вбивати українських громадян. Сьогодні російські диверсанти на моїй рідній Чернігівщині підірвали склад боєприпасів, внаслідок чого евакуйовано десятки тисяч людей. 2 мільйони українців позбавлені рідного дому, не мають роботи. Путінські війська продовжують вбивати людей в Сирії. Крім України, окупована частина Грузії, Молдови, Азербайджану. Більше шести військових конфліктів на європейському континенті на совісті Кремля!І ПАРЄ сьогодні обговорює питання повернення Путіна до складу Асамблеї! Це не зміна регламенту – це зрада принципам заради грошей. І цю Європу ми маємо наслідувати?..В своєму виступі я жорстко розкритикував ідею повернення Росії до ПАРЄ. Зрештою під нашим шаленим тиском питання зняли з розгляду.***Разом з Андрій Лозовий та Viktor Vovk

Publiée par Олег Ляшко sur Mardi 9 octobre 2018

Важливо, що Олег Ляшко підкреслив, що повернення Росії до Асамблеї – це крах Європи, тому застеріг від такого необачного кроку.

«За словами  Лідера,  повернення Росії до Парламентської Асамблеї – це кінець самої Європи, це перемога Путіна у гібридній війні, яку він веде не лише проти України, а й проти Ради Європи, принципів, поваги до прав людини. Це означатиме, що знову гроші і сила перемогли замість того, щоб перемагали закон, справедливість і права людини. Честь і совість важливіші за будь-які гроші!»  -підсумував  Володимир Кравценюк.