Олег Ляшко приїхав на сесію ПАРЄ, щоб зупинити російський реванш (відео)

Олег Ляшко приїхав  на сесію ПАРЄ, щоб зупинити російський реванш (відео)

«Терміново прилетів до Страсбурга на засідання ПАРЄ, щоб зупинити російський реванш. Задовбали! На кожній сесії обговорюють питання повернення російської делегації. Невже у європейської спільноти немає інших проблем на порядку денному? Стільки випадків порушень прав людини на всьому континенті, зокрема, у Криму та на Донбасі, але жодної реакції ПАРЄ»,-підкреслив у своєму виступі Лідер РПЛ.За словами політика, це  взагалі сором, що українці повинні пояснювати такій поважній організації очевидні речі: принципи на гроші не міняють.

Терміново прилетів до Страсбурга на засідання ПАРЄ, щоб зупинити російський реванш. Задовбали! На кожній сесії обговорюють питання повернення російської делегації. Невже у європейської спільноти немає інших проблем на порядку денному? Стільки випадків порушень прав людини на всьому континенті, зокрема, у Криму та на Донбасі, але жодної реакції ПАРЄ. Це взагалі сором, що українці повинні пояснювати такій поважній організації очевидні речі: принципи на гроші не міняють. Європейські чиновники приїжджають в Україну і повчають нас, а потім торгують своїми ж принципами, як проститутки на Окружній. Якщо у Ради Європи дефіцит бюджету, хай скоротять штат своїх чиновників і їхні зарплати, а не повертають Росію, яка напала на Україну. Якщо рішення про повернення російської делегації буде ухвалене, Україні немає чого робити у Раді Європи.

Publiée par Олег Ляшко sur Mercredi 10 avril 2019

«Європейські чиновники приїжджають в Україну і повчають нас, а потім торгують своїми ж принципами, як проститутки на Окружній. Якщо у Ради Європи дефіцит бюджету, хай скоротять штат своїх чиновників і їхні зарплати, а не повертають Росію, яка напала на Україну.Якщо рішення про повернення російської делегації буде ухвалене, Україні немає чого робити у Раді Європи»,- підсумував Олег Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів