Олег Ляшко разом з донькою побували Дідом Морозом та Снігуронькою

Політик  та його донька Влада створили казку для малюків двох дитсадочків «Казка» і «Джерельце» у Варві на Чернігівщині, батьківщині Олега Ляшка.«Ми так довго йшли до вас. Дороги заметені. Холод лютий. Вовки за нами гнались – хотіли відібрати ваші подарунки. Але ми їм не дали, бо ці подарунки – для найкращих в світі діточок!», – сказав політик малюкам.

Малюки  розповідали віршики та співали пісні казковим героям. І кожен з них отримав солодкий подарунок від Олега Ляшка.

«Діти повинні вірити у казку. Дитячі спогади – найкращі. Тому нехай в їхньому житті вони залишаться казковими: про Новий рік, Діда Мороза і Снігуроньку, подарунки. Колись я був такий малий, як ці діточки. Ріс в інтернаті і мріяв про казку, про чудову родину. Всі мої мрії здійснились. У мене чудова донька, чудова дружина, чудова родина. Бажаю кожному, щоб у ці новорічні свята у всіх здійснились їхні мрії», – наголосив  Олег Ляшко.

Не залишились без подарунків від Олега Ляшка і вихователі дитсадків.

«Кожен дорослий мріє повернутися в дитинство. А такий Дідусь Мороз, як я, всіх повертає в казку. Найбільшим подарунком для вихователів будуть нормальні умови для роботи: високі зарплати, теплі дитсадки, повага держави. Цей Дідусь Мороз обіцяє такі подарунки – перегляд бюджету і радикальне збільшення зарплат для вчителів, лікарів, вихователів, соцпрацівників», – підсумував політик.