Олег Ляшко: «САП і НАБУ дискредитовані кришуванням корупції влади, тому мають бути ліквідовані»

Олег Ляшко: «САП і НАБУ  дискредитовані кришуванням корупції влади, тому мають бути ліквідовані»

НАБУ і САП мають бути ліквідовані, а їх керівники – піти під суд. Так керівник опозиційної фракції РПЛ в парламенті відреагував на вигадані звинувачення антикорупційних органів щодо його колеги по фракції Сергія Скуратовського.Лідер РПЛ вимагає провести аудит діяльності НАБУ, яке зараз фактично саме очолило корупцію.

«Подання САП і НАБУ на народного депутата від РПЛ Сергія Скуратовського – це спроба відволікти увагу громадськості від кричущих злочинів цих відомств – їх співучасті і прикритті масштабних розкрадань в оборонному комплексі. Безпідставне розслідування напередодні президентських виборів проти одного з моїх соратників  – це спроба завадити мені виграти президентські вибори. Замість реальної боротьби з корупцією у владі, САП і НАБУ, керівники яких сидять на міцному гачку в Порошенка, виконують його політичне замовлення по дискредитації мене перед президентськими виборами»,- наголосив Олег Ляшко.

За словами народного  депутата, антикорупційні органи не виправдали сподівань суспільства, тому і сенсу в їхньому подальшому існуванні немає.

«САП і НАБУ повністю дискредитовані кришуванням корупції влади, тому мають бути ліквідовані, а їх керівники – постати перед судом. Наша команда вимагає  провести аудит НАБУ, який досі блокується владою. Я вичищу цей гадюшник і наведе реальний порядок в Україні», – підсумував політик.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів