Олег Ляшко: «Щоб повернути людей додому, треба відновлювати льонарство, реалізовувати смачну волинську картоплю, а не землю продавати» (відео)

Олег Ляшко: «Щоб повернути людей додому, треба відновлювати льонарство, реалізовувати смачну волинську картоплю, а не землю продавати» (відео)

На зустріч з народним Лідером  прийшов кожен десятий житель  селища  Голоби, що на Волині.


«Щоб повернути людей додому, треба відновлювати льонарство, картоплярство, хмелярство, деревообробку, а не торгувати сировиною і землю продавати. Для цього треба знижувати податки, підтримувати національного виробника, здешевлювати кредити. Тоді буде розвиток економіки і робочі місця для наших людей не тільки на Волині, а й по всій Україні», – наголосив на  болючій на Волині проблемі закордонного заробітчанства молоді –  політик.

Інвестиції в аграрну галузь, за словами Олега Валерійовича, не тільки дадуть неабиякий поштовх економіці області, наповнять бюджети місцевих громад, стимулюють соціальний розвиток, але й допоможуть повернути волинян додому із заробітків.

«Перші секретарі обкому партії отримували звання Героїв Соцпраці за обсяги вирощування картоплі та льону на Волині. А сьогодні нічого немає. Сіють сою, соняшник, рапс, виснажують землю, вивозять зерно, в Україну завозять продукцію втридорога, на яку витрачають мільярди, а в українців роботи немає і вони їдуть на заробітки по закордонах. Таку політику треба припиняти!», – підсумував Олег Ляшко. Детальніше в репортажі телеканалу Сфера-ТВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів