Олег Ляшко : «Щоб відновити мир на Донбасі, Україна має стати сильною державою» (відео)

Олег Ляшко : «Щоб відновити мир на Донбасі, Україна має стати сильною державою» (відео)

«Як зупинити війну? Стати сильними. Нікому, крім українців, не потрібен мир в нашій країні.  Про це – мій детальний план  перемоги»,- підкреслив Олег Ляшко в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».«Для того, щоб вести будь-які перемовини – ми маємо бути сильними. Чому не виконується Будапештський меморандум? Тому що ми слабкі і ходимо по всьому світу,  побираємося за кредитами. Президент літає до Америки, щоб отримати два  катери 40-річної давності замість того, щоб відновлювати заводи, суднобудування в Україні. Приїжджає віце-президент США Байден, більше 40 хвилин виступає у парламенті і жодного слова не говорить про Будапештський меморандум. Їде президент України до Генасамблеї ООН і теж жодним словом не згадує про Будапештський меморандум. Я автор звернення до Конгресу США про укладення прямої військової угоди між Україною і США. Вперше парламент проголосував за нього у квітні 2017 року. І за ці два роки Президент тричі був в Америці, але жодного разу не підняв це питання», – зазначив Лідер РПЛ.

Як зупинити війну? Стати сильними. Нікому, крім українців, не потрібен мир в нашій країні. Мій детальний план перемоги – на відео.

Publiée par Олег Ляшко sur Samedi 9 mars 2019

На думку політика, нагальне питання для України – це відновлення економіки.

«Сьогодні Україна – розмінна монета. І ніхто, крім нас, українців, не зацікавлений у тому, щоб повернути території, бо країна перебуває під зовнішнім впливом. З одного боку – російські війська на Донбасі, з іншого боку – іноземні посольства роздають команди. А страждають від цього українці. Для того, щоб повернути мир, треба в першу чергу прибрати зовнішнє управління Україною. Ні в Мінську, ні в Вашингтоні, ні в Москві, ні в Брюсселі не повинні українцям розказувати, яка повинна бути Конституція, яка повинна бути мова, яким має бути державний устрій.  І коли нам кажуть, що немає альтернативи Мінським домовленостям, Нормандському чи Будапештському формату – нам не допоможе ніякий формат, якщо ми будемо слабкі, будемо побиратися, будемо країною-експортером дешевої робочої сили і сировини», – підсумував Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів