Олег Ляшко: «Ставка мита для авто на єврономерах має бути максимум 500 доларів»

Олег Ляшко: «Ставка мита для авто на єврономерах має бути  максимум 500 доларів»

Вже давно закінчився пільговий період, коли власникам авто на єврономерах за законом надавалася 50% знижка на розмитнення. За інформацією ДФС, за цей час митники оформили 195,2 тисяч авто, власники яких сплатили до держбюджету 12 мільярдів гривень податків.Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, чому вважає таку політику влади неправильною: ставка мита для авто на єврономерах має бути не 2 тисячі євро, а максимум 500 доларів. Відповідні зміни політик  внесе до законодавства.

«12 мільярдів  гривень мита, яке сплатили власники авто на єврономерах – це грабіж серед білого дня. Євробляхер купив машину за 1 тисячу євро, а змушений заплатити з неї податок на 2 тисячі євро. Державний бюджет отримав ці гроші не за рахунок відновлення економіки, створення нових робочих місць і зростання заробітних плат, а за рахунок додаткових податків. Вся політика нинішньої влади – це нові кредити МВФ і нові податки для українців. Ця політика веде до поразки», – підкреслив Олег Ляшко.

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк зазначив, що народний Лідер змінить закон про розмитнення автівок на єврономерах та зробить їхнє розмитнення доступнішим для українців – потрібно буде заплатити максимум 500 доларів США.

«Олег Ляшко  знає, що українці, які придбали авто на єврономерах, зробили це для того, щоб розвивати свій дрібний бізнес, годувати родини. Саме тому він дотримується думки, що державний бюджет потрібно наповнювати не за рахунок тих, хто отримує мінімальну зарплату чи за рахунок «євробляхерів» – казну треба наповнювати за рахунок відновлення економіки, збільшення зарплат і перерахунок пенсій. Це дасть додаткові ресурси для наповнення бюджету Пенсійного фонду і на охорону здоров’я»,- підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів