Олег Ляшко: «Тарифний безлад треба припиняти»

Фракція  РПЛ  заблокувала парламентську трибуну – вимагає знизити ціну на газ. Олег Ляшко показав  владі  платіжки українців та запитав у посадовців, де людям взяти гроші на оплату комуналки?«У людей немає чим платити за комуналку – доходи копійчані, а субсидії не дають. Через новий «драконівський» порядок нарахування субсидій люди змушені виписувати рідних дітей з хати. Є й такі, що розлучаються після багатьох років разом, бо їхні дві пенсії не дають права на отримання субсидії. Натомість влада скорочує обсяг фінансування субсидій при тому, що з 1 листопада підняла ціну на газ. Восени зарплати підняли на 12%, а ціну на газ – на 25%. А ті, хто отримує трохи більше мінімальної зарплати, платять за комуналку по повній, бо не мають субсидії. Це грабіж серед білого дня!»,- підкреслив Лідер Радикальної партії.

«Команда нашої політичної сили блокує трибуну. Адже ціна на газ і комунальні тарифи  в нашій країні штучно завищені під диктовку МВФ. А соціальні стандарти найнижчі в Європі. Це – несправедливо! В громадську приймальню нашої обласної організації приходять волиняни  і розповідають про космічні суми в платіжках. Пенсія, для прикладу – 1800 гривень, а за газ потрібно заплатити кілька тисяч. А як людині жити далі, за що харчуватись, лікуватись? І така ситуація по всій країні. Цей тарифний безлад треба припинити»,- пояснив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Команда РПЛ блокуватиме парламентську трибуну, поки не будуть прийняті їх вимоги.

Ще минулого року Лідер РПЛ з однопартійцями зареєстрували законопроекти про зниження ціни на газ, про відправлення у відставку керівників «Нафтогазу», про встановлення справедливої ціни на газ, про повернення порядку нарахування субсидій. Радикальна партія вимагає поставити на голосування ці законопроекти, щоб припинити цей грабіж і кожна людина могла заплатити за комуналку.

Важливо, що Олег Ляшко знає, як вирішити проблему драконівських тарифів на енергоносії.