Олег Ляшко: Тарифи на газ та опалення – під мораторій!

Олег Ляшко: Тарифи на газ та опалення – під мораторій!

Лідер РПЛ заявив, що не дасть грабувати людей

З листопада українці будуть платити за газ та тепло за новими тарифами. І вже за перший тиждень від початку опалювального сезону борги комунальників за спожитий газ зросли на 74 млн грн і перетнули позначку у 24 млрд грн. Проте прості люди ще не отримували рахунки за комуналку.
31 жовтня Олег Ляшко та Радикальна партія провели під Кабміном багатотисячну акцію протесту проти драконівських тарифів на газ. Серед мітингувальників було чимало і волинян. Проте, як заявив цього тижня Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради, влада народ не почула: «Вони не збираються встановлювати справедливу ціну за кубометр газу для населення у 3,50 грн замість 8,55 грн! Вони відмовляються піднімати мінімальну зарплату до 6 тис грн і мінімальну пенсію до 3,5 тис грн.!» – обурений лідер Радикальної партії Олег Ляшко.“Влада обманює українців, коли розповідає, що ціна на газ піднялася на 25%. Насправді – на 78% протягом наступних 2 років. При цьому підвищення заробітних плат в урядовому проекті держбюджету на наступний рік – мінімальне. Воно не покриває інфляцію і зростання цін на продукти харчування та ліки, – заявив у Верховній Раді лідер Радикальної партії Олег Ляшко. – Своїм рішенням про підвищення цін на газ президент Порошенко і уряд фактично кинув у боргову яму мільйони українських громадян”. Політик зауважив, що з 1 травня уряд змінив правила надання субсидій і таким чином штучно відрізав від них 3 млн людей.

Яка ситуація з тарифами в Волинській області, прокоментував Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині: “Коли їжджу областю і зустрічаюся з людьми, вони бідкаються, що не знають, як перезимують цього року. І до листопада було сутужно, а як прийдуть нові платіжки за комуналку – взагалі не знають, що робити, і куди перш гроші нести. Люди питають: де взяти гроші і на комуналку, і на ліки, і на продукти, коли не піднімаються зарплати, а ціна на газ зростає? Вважаю, що сьогоднішня політика президента і влади фактично прирікає людей на те, щоб заплатити за газ і сидіти помирати, бо немає за що купити ліки, чи віддати всі кошти за дорогі ліки і сидіти помирати в холодній квартирі від голоду і холоду, бо ні на що інше не вистачить”.Від необґрунтованих газових тарифів страждають також і промислові споживачі, запевняє Володимир Кравценюк. “Часто до нас в приймальню звертаються невеликі підприємці. Зараз вони сплачують за тисячу кубометрів газу близьки 14 000 грн. Так ще «Волиньгаз» змущує їх за власний кошт встановлювати обчислювальні прилади. Замість того, аби підвищувати зарплати своїм працівникам, підприємства змушені віддавати за дорогий газ все зароблене. Таким чином вони фактично оплачують високопосадову корупцію із власної кишені. Дехто вже думає закрити бізнес. А для області – це катастрофічно, бо працівники втратять роботу і поїдуть шукати заробітку по закордонам. А область не отримає грошей в бюджет”, – прокоментував наслідки підвищення тарифів Володимир Кравценюк.Влада відверто грабує українців, тому парламент не має права мовчати, заявив з трибуни Верховної Ради Олег Ляшко. Політик пропонує скасувати рішення уряду від 19 жовтня про збільшення вартості газу і встановити мораторій на будь-яке подальше її підвищення. “Ми вимагаємо негайно розглянути і прийняти цю постанову та захистити українців від грабіжницької політики президента і його влади. Наша команда не буде голосувати за жодне інше рішення, поки мораторій про підвищення ціни на газ не буде прийнятий. Коли влада грабує українців і їм ні за що годувати своїх дітей, одягатися та лікуватися, бути байдужими – це злочин!», – звернувся до парламентарів Олег Ляшко.Під проектом постанови від Ляшка вже підписалися 6 лідерів депутатських фракцій і груп. Цей документ став наступним кроком РПЛ у боротьбі із високими комунальними тарифами.

“Ми вимагаємо від уряду підвищення зарплат, перерахунку пенсій, відновлення державного контролю за цінами на ліки і продукти харчування, встановлення справедливої ціни на газ. Сьогодні українці платять за корупцію президента Порошенка і його оточення. Досить цієї грабіжницької політики!” – підсумував Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів