Олег Ляшко: «Це – історичне рішення, вперше в Конституції буде записано, що головним на українській землі є український фермер»

Олег Ляшко: «Це – історичне рішення, вперше в Конституції буде записано, що головним на українській землі є український фермер»

Конституційний суд схвалив ініційовані командою Олега Ляшка зміни до статті 41 Конституції, які назавжди закріплять землю за українськими фермерами і не дозволять продати її іноземцям. Лідер РПЛ назвав це -історичним рішенням та запевнив, що зробить все, щоб парламент якомога скоріше розглянув та прийняв цей законопроект.

«Скажу без перебільшення – це революційне історичне рішення! Вперше в Конституції буде записано, що головним на українській землі є український фермер, український селянин. Наші зміни заборонять продавати землю іноземцям. Тобто, поставлять хрест на планах влади. Тепер дуже важливо перейти від слів до діла, щоб ця земля годувала українських селян», – заявив політик.

Лідер Радикальної партії розповів, як відродити село і зробити селян багатими.

«Сьогодні  влада спеціально проводить політику, аби селяни були змушені продавати землю, бо не можуть обробляти паї, у них немає доступних кредитних ресурсів, дотацій, державної підтримки. Підтримку отримують тільки олігархи, а не селяни. Тому ми пропонуємо, щоб вся державна підтримка була направлена на підтримку фермерства: відновлення тваринництва, збільшення робочих місць і розвиток соціальної сфери на селі», – підсумував  Олег Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів