Олег Ляшко: «Указ Зеленського про розпуск парламенту – неконституційний, незаконний і свавільний»

Олег Ляшко: «Указ Зеленського  про розпуск парламенту – неконституційний, незаконний і свавільний»

Про це Лідер Радикальної партії написав на своїй сторінці в соціальній мережі  Фейсбук.

«Зеленський робить як Янукович, який у 2010 році після виборів через продажних суддів КС змінив Конституцію. Результат – вбивства людей, війна і хаос! Я абсолютно впевнений, що більшість громадян чекають від нового Президента дотримання Конституції і законів України. Лише це врятує державу від хаосу і беззаконня», – продовжив  Олег Ляшко.

За словами політика, Володимир Зеленський і його оточення, користуючись своїм тимчасовим високим рейтингом, зараз намагаються «рейдернути» парламент, щоб захопити владу в Україні.

«Це називається узурпація держаної влади, що прямо заборонено ст.5 Конституції України. Правоохоронні органи, паралізовані рейтингом Зе, не виконують свої конституційні обов‘язки і не протидіють узурпатору», – підкреслив  Олег Ляшко.

Політик зауважив, що недаремно наполягав на прямій трансляції з зустрічі лідерів фракцій із Президентом – бо хотів, щоб українці самі побачили все на власні очі, але охорона Зеленського не дозволила цього зробити і відібрала в нього телефон.

«Українці мають право знати хто насправді ними керує і як за зачиненими дверима вирішувалася доля країни. Це було дуже убоге дійство! Особливо коли Андрій Богдан смикав Зеленського за штани чи рубашку,  коли той хотів щось сказати. Через кілька годин Президент призначив свого наглядача-смикача головою адміністрації», – зазначив народний депутат.

За словами Олега Ляшка, на зустрічі президент Зеленський не відповів на жодне пряме запитання, які він озвучив і які важливі для багатьох українців. Це – стосовно зниження тарифів, співпраці з МВФ, продажу землі, закону про імпічмент і ТСК, скасування закону про мову, скорочення  парламенту до 250 депутатів.

«Президент Зеленський втягує країну в авантюру не в інтересах громадян, оскільки добре знає, що шансів змінити у середу в Раді виборчу систему нульові. Вибори відбудуться за старим законом без скасування мажоритарки, як головного джерела політичної корупції в країні і без відкритих виборчих списків. Нова Рада буде наповнена старими політичними корупціонерами, які вже «прикормили і прикупили» собі мажоритарні округи», – переконаний нардеп.

За результатами 3-годинних консультацій із Зеленським  політик зробив висновок, що Україна – за крок від реваншу регіоналів. І перше, що зробить новий парламент, якщо всі мовчатимуть – скасує закон про українську мову і прийме закон про продаж землі іноземцям, переконаний Лідер РПЛ.

«Незважаючи на те, що указ про розпуск парламенту –  неконституційний, наша команда йде на вибори. Ми не боїмося ні людей, ні виборів! Ми йдемо, щоб зупинити реванш регіоналів, не допустити скасування закону про мови і продажу землі. Водночас вже у середу ми ініціюємо збір підписів 45 депутатів під зверненням до Конституційного суду про неконституційність указу Зеленського», – сказав Лідер РПЛ.

«Шабаш регіональних відьом у Раді під час інавгурації  Зеленського – вперше з січня 2014 року – показав, що країна опинилась на порозі контрреволюції.  Зеленський із президента надії швидко перетворюється на президента хаосу і розвалу держави. Ми рішуче заявляємо: реванш регіоналів і Москви  не пройде!», – підсумував Олег Ляшко.

Важливо, що Лідер РПЛ обурився з приводу того, що президент Зеленський відмовився обговорювати політику за участі народу, як раніше обіцяв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів