Олег Ляшко: «Українські металургійні заводи матимуть сировину, а люди роботу!»

Олег Ляшко: «Українські металургійні заводи матимуть сировину, а люди роботу!»

«Нарешті Президент підписав ініційований мною з командою РПЛ «металургійний закон», нещодавно прийнятий парламентом. Ми підняли вивізне мито на металобрухт до 58 євро/т ще на 2 роки. Українські заводи матимуть сировину, а люди роботу! І це додасть стабільності гривні в ці непрості часи»,-  так прокоментував новий законопроект  керівник  фракції  Радикальної партії у Верховній Раді.«Сподіваюся, що Рада прийме і наші закони «Купуй українське, плати українцям!», «Про індустріальні парки», «Про безплатне підключення до енергомереж», «Про заборону пальмової олії» і цілий ряд інших. Вибори виборами, а українцям треба робота і достойна зарплата. За це і боремся! Менше свиней при владі – більше корів у селі!,- продовжив Олег Ляшко.

За словами керівника Радикальної партії на Волині  Володимира Кравценюка, закон Олега Ляшка   – стратегічно важливий для  української металургійної промисловості.

«Економічний  ефект від нового законопроекту – це збереження 20 тисяч робочих місць в галузі та 1,5 мільярдів доларів валютної виручки  для розвитку  промисловості країни.  А також це надходження додаткових 1,5 мільярди гривень до державного бюджету. Хочу зазначити, що це вже третє підвищення вивізного мита на металобрухт на вимогу Лідера РПЛ.  За три роки дії нововведень, дефіцит металобрухту для металургійних заводів нашої країни вдалося скоротити з 9 до 2 відсотків»,- підсумував голова обласної організації РПЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів