Олег Ляшко: « В голови «Укравтодору» Новака зарплата 2 мільйони гривень, а середня зарплата українця неповних 7 тисяч гривень»

Олег Ляшко: « В голови «Укравтодору» Новака зарплата 2 мільйони гривень, а середня зарплата українця неповних 7 тисяч гривень»

«Якщо ви хочете, щоб вас знову грабували, то голосуйте за стару владу. Щоб своїх дітей  тільки раз в рік бачити, які в Польщі гарують. І щоб за газ ви платили 15 тисяч гривень. Вам дають тисячу від Петра, а завтра заберуть субсидії. Мародерство чиновників в час суцільної бідності за рахунок мільйонів українців не має меж. От, приміром  в голови «Укравтодору» Новака зарплата 2 мільйони гривень, а середня зарплата українця неповних 7 тисяч гривень »,- народний Лідер порівняв  космічні розміри зарплат українських держчиновників та звичайних українців під час свого візиту до жителів  глибинки волинського Полісся – райцентру Маневичі та селища Голоби на Ковельщині.Олег  Ляшко переконаний, що різниця між мінімальною і максимальною зарплатою не повинна бути  такою великою. Адже гроші вони виводять в офшори, а звичайні роботяги ледве кінці з кінцями зводять.

«Самі поляки чуманіють, що зарплата їхнього земляка, голови «Укравтодору» більша, ніж прем’єр-міністра Польщі.  Порівняйте, яка економіка в Україні і який її рівень в Польщі? Українські дорожники місяцями  не отримують свої зарплати. В нашій країні, де мільйони людей рахують кожну копійку, щоб заплатити за комуналку, голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримує більше 5 мільйонів гривень зарплати щомісяця, ще й премії собі «космічні» виписує . Де влада? Чому вона не наведе порядок? Влада бездіє, бо кришує це мародерство»,- обурювався політик.

«Я припиню цей бардак і наведу порядок в оплаті праці керівників державних компаній та державних чиновників», – підсумував  Лідер РПЛ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів