Олег Ляшко: «В мене найкраща родина і найкраща команда. Дякую, найрідніші, за вашу підтримку»

Олег Ляшко: «В мене найкраща родина і найкраща команда. Дякую, найрідніші, за вашу підтримку»

3 грудня в місті Києві відбулась звітна конференція Радикальної партії. Лідер нашої політичної сили провів її у свій 46-й День народження.

Пред початком звіту політик сказав щирі і теплі слова на адресу своїх найрідніших людей – дружина Росіти та доньки Владислави, які прийшли підтримати коханого чоловіка і люблячого тата.  І на адресу мами, якої не було, бо, на жаль, захворіла.

«Я хотів би, щоб тут, поруч з рідними була моя  мама, яку я дуже люблю,яка дала мені життя. Я безмежно вдячний їй .. Молюся, щоб вона якнайшвидше одужала»,- з особливою вдячністю і теплом в голосі сказав Олег Ляшко.

Олег Ляшко покликав на сцену дружину та доньку, які сиділи в першому ряду.

«У нас з Росітою в родині постійна світоглядна дискусія: на кого схожа Влада – на мене чи на жінку. Щоб нікого не ображати, я скажу так – вона схожа на нас!», – розповів він.

Дружина Олега Ляшка подякувала всім, хто підтримує її чоловіка і вірить в нього та зізналась, що вона за ним – як за кам’яною стіною.

«Ти єдиний чоловік, який нас робить слабшими, бо зі всіма іншими – ми сильні», – розповіла Росіта.

Приєдналась до привітань і донька Владислава. Її слова звучали зворушливо і хвилююче.

«Мій тато – найголовніший і найкращий чоловік в моєму житті. Тато, я тобі дуже вдячна, що ти піклуєшся про мене, що кожну вільну хвилину від роботи ти проводиш зі мною. Дякую, що я завжди можу тобі подзвонити. Дякую, що ти в мене є!», – обняла тата Владислава.

Олег Ляшко подякував родині за підтримку і розповів, що всі досягнення у житті робить заради найрідніших.

«Хочу подякувати своїй сім’ї. Це найкраще, що в мене є. Це ті дівчата, які дають мені сили, віру, і яких я дуже люблю! В мене найкраща родина і найкраща команда. Дякую, найрідніші, за вашу підтримку», – підсумував політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів