Олег Ляшко в Рівному вшанував пам’ять жертв політичних репресій

Олег Ляшко в Рівному вшанував пам’ять жертв політичних репресій

«Мільйони українців стали жертвами політичних репресій, тому що тоді не було незалежного суду, ним керувала влада. Щоб не допустити повторення таких жахливих злочинів у майбутньому, ми маємо створити справедливий суд, тоді ніякий диктатор-самодур не зможе дати вказівку розстрілювати, саджати, репресувати людей за власним бажанням», – підкреслив Олег Ляшко під час вшанування 19 травня пам’яті жертв політичних репресій в місті Рівному.

Лідер Радикальної партії разом з митрополитом Епіфанієм, народними депутатами Андрієм Лозовим і Сергієм Скуратовським та представниками рівненської команди поклав квіти до пам’ятника Климу Савуру .

За словами політика, потрібно на лише берегти пам’ять про загиблих, а й створювати гідні умови для життя живим – нинішнім захисникам країни та всім громадянам.

«Треба пам’ятати про живих – про нинішніх героїв, які захищають Україну, про дітей, про людей похилого віку, про всіх, хто потребує уваги і допомоги. Це буде найкращим вшануванням пам’яті загиблих. Але найважливіше – бути сильними, щоб ніколи не допускати таких трагедій, коли українці платять своїми життями за злочинні влади і змови диктаторів», – переконаний Олег Ляшко.

Також Лідер РПЛ разом із Блаженнійшим митрополитом Епіфанієм взяв участь в богослужінні з нагоди освячення Катеринівської церкви в Рівному. Це перший новозбудований храм, який освячує предстоятель ПЦУ.

Після служби  політик  зазначив, що Церква має бути єдиною і завдання українців її зберегти.

«Ми живемо в історичний час – Господь дав нам те, за що українці боролися сотні років, вимолювали, проливали кров, віддавали свої життя. І тепер від нас залежить – чи збережемо ми незалежну Церкву, чи розвиватимемо її, чи зробимо сильнішою. Тому просимо в Господа підтримки і допомоги. Сил вам, Владико, у вашому дуже непростому служінні, а ми завжди допоможемо», – підсумував   Олег Ляшко.

Важливо, що Лідер РПЛ зустрівся з Предстоятелем  Православної Церкви України і висловив йому свою підтримку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів