Олег Ляшко: «В Україні потрібно ввести «Дамоклів меч» відповідальності»

Вибори в Україні потрібно проводити раз на 2-3 роки, щоб змусити політиків дотримуватись своїх передвиборчих обіцянок. На цьому наголошує кандидат в Президенти України від Радикальної партії Олег Ляшко.Для того, аби кандидати в депутати відчували відповідальність перед людьми, Олег Ляшко пропонує наступні зміни до Конституції:

а) потрібно скоротити чисельність депутатів з 450 до 250;

б) запровадити імперативний мандат. Тому що зраджувати виборців – це не демократія, а хаос, бардак і безвідповідальність, які зараз панують в Україні.

За словами керівника Радикальної партії на Волині Володимира Кравценюка, політики після виборів забувають про людей, які їх обрали. «Лідер Радикальної партії і наша команда  – не такі, ми несемо відповідальність і за слова, і за дії. Ми відстоюємо інтереси людей незалежно від виборів і не забуваємо про тих, хто нам довіряє. Нові вибори дозволять привести до влади нових людей, зокрема, молодь, і поступово змінювати політичну систему, щоб вона не перетворювалася на гниле політичне болото, як зараз», – підкреслив голова Волинської обласної організації РПЛ.Людям дуже важко, майже неможливо заздалегідь розгледіти недостойного кандидата, щоб не віддавати йому свої голоси, особливо якщо вони бачать цього політика тільки з екрану телевізора.

«Коли формується виборчий список партії – це така ж історія: приходять люди і розповідають, які вони корисні та правильні, як будуть відстоювати інтереси виборців. А потім кандидат потрапляє в  місцеві органи самоврядування чи в парламент, і його або «купують», або у нього з’являються якісь особисті інтереси. У людей немає можливості вплинути на це, бо немає механізму притягнення депутатів до відповідальності»,- продовжив Володимир Кравценюк.

«Потрібно змусити кандидатів дотримуватись передвиборчих обіцянок. Для цього я пропоную  зміни до Конституції, щоб скоротити чисельність депутатів до 250 та передбачити імперативний мандат. В Україні потрібно ввести «Дамоклів меч» відповідальності», – переконаний Олег Ляшко.

Важливо, що Лідер РПЛ та його команда прозвітували перед виборцями за 4 роки роботи в парламенті. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. До такого кроку закликає Радикальна партія Олега Ляшка і інші політичні сили, які йдуть на вибори.