Олег Ляшко: «Поверну вашим дітям перспективу, вам – віру і надію, Україні – силу»

Олег Ляшко: «Поверну вашим дітям перспективу, вам – віру і надію, Україні – силу»

28 лютого 2019 р. на Волині перебував Лідер Радикальної партії  Олег Ляшко. Політик після ефіру на телеканалі «Аверс» відразу поїхав до людей. Зустрічі відбулися в актовому залі  Горохівського аграрного коледжу та в райцентрі Ківерці  – в місцевому будинку культури. Люди не лише почули, як керівник опозиційної фракції в парламенті  разом з однодумцями захищає їх інтереси, вигризаючи у влади важливі соціальні ініціативи та ініціюючи важливі законопроекти, але й отримали відповіді на всі питання, які їх сьогодні турбують. Політик  розповів, як буде змінювати нашу країну, аби молодим вернути перспективу, ветеранам – повагу та заможну старість, всім нам – віру і надію на гідне життя. А Україні – силу.  Драйв, позитивний  заряд енергії, посмішки, щирі слова вдячності  і навіть освідчення в  народній любові – таким був день Олега Ляшка на Волині.


 

Культурно-спортивний комплекс – молоді  Горохівщини,  мільйон – для аграрного коледжу

Лідер Радикальної партії  спочатку представив свою команду. Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині, його заступник Віктор Прокопчук, керівник місцевого осередку Віталій Клемба, інші партійці – вони залізна команда однодумців, яка реалізувала на Волині та в населених пунктах Горохівщини  багато гарних  справ.

Володимир Кравценюк розповів Олегу Валерійовичу, як горохівська команда на місці сміттєзвалища облаштовує сучасний спортивний майданчик для сільської молоді. Роботи лишилося не так багато. Ще один їх проект – реконструкція місцевого будинку культури.

«Це вже буде сучасний культурно-спортивний комплекс, обов’язково треба довести все задумане до кінця.  Це – для  наших людей. Ви – молодці!», – схвалив цю справу народний Лідер.

Важливо, що у вщерть переповненому залі, куди прийшли жителі міста та навколишніх сіл, політик  презентував свою програму  відродження економіки, боротьби з бідністю, корупцією та міграцією молоді за кордон.«Я добре знаю, чим живе кожен українець. Поверну корову в село, дам роботу людям, не дам продати землю і поверну ваших дітей додому. Щоб ви бачили їх не один раз в рік, а кожен день. Щоб вони реалізували себе в Україні, ставали міністрами та керівниками», – розпочав свій виступ  Олег Ляшко.

Політик  також наголосив, якщо нинішня влада радикально не змінить економічну політику, за кілька років в Україні не залишиться працюючого населення.

«Відновлення економіки – це ключ до повернення нашої сили, а сила України – в людях праці. Тому влада має захищати кожного українця. Натомість з такою політикою влади сьогодні Україну перетворили на мачуху. Людина без блату, мішка грошей чи зав’язків нічого добитися не може. Я йду в Президенти, щоб навести порядок, забрати з базарів молодих хлопців і дівчат та привести їх до влади, дати їм роботу, зарплату і нормальне життя в Україні», – сказав Лідер РПЛ.«Бардак, хаос, розруха – це все наслідки того, що в державі немає сильної вертикалі, немає господаря, порядку і відповідальності . За те, що людям продають крейду замість таблеток, за те, що люди труяться горілкою, яку бодяжать в підвалі – ніхто не відповідає. Правоохоронні органи зайняті політичними розправами на замовлення влади. Президент, прем’єр, парламент борються між собою за владу. Розвели мільйон чиновників, які ні за що не відповідають. Мізерні пенсії, копійчані зарплати… і такі ж податки платять можновладці, які  мають мільйони, як звичайні платники з мінімальної зарплати», – узагальнював  болючі проблеми українців народний депутат.

«Підтримка середнього класу, українців, які будуть самі заробляти, і яким не заважатиме держава. У людей повинні бути гроші, щоб купувати хліб із маслом, м’ясо, холодильник і телевізор, одяг та іграшки своїм дітям. Щоб лікуватись і гідно жити. Тому є план Радикальної партії та Олега Ляшка – купуй українське, плати українцям, поважай українців! Ще – робота для кожного, гідні доходи, справедливі ціни і тарифи – ось за що бореться Олег Ляшко. Економіка і вся державна політика заради людини, а не навпаки!»,- сказав голова Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.Звучали в залі вже популярні в народі вислови політика, що передаються поміж людей: «Чому мало сьогодні корів у селі, бо багато свиней при владі».

Або інша: «44 кандидати в президенти записалися. Та їм половині в дурку треба, а вони всі в президенти!..» Зал вибухнув оплесками на підтримку.

На зустрічі були присутні і працівники Горохівського аграрного коледжу, батьки студентів цього закладу. Їх турбує доля коледжу, а також доля їх дітей. Чи вийдуть молоді хлопці і дівчата  звідси заробітчанами без майбутнього працевлаштування? То ж їм слова політика про відновлення фінансування таких навчальних закладів з державного бюджету наче бальзам на душу. Олегу Ляшку вони вірять.

«Влада фактично перекинула фінансування професійно-технічної освіти на місцеві бюджети. Тепер  і в дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей забирають можливість отримати освіту. Хочуть, щоб наші люди батраками на Польщу виїжджали. Нам треба трудові кадри, освічені, кваліфіковані, щоб вони могли заробити, нагодувати себе і добитися чогось в житті. Тому я відновлю державне фінансування професійно-технічної освіти, підніму зарплату викладачам цих закладів», – пообіцяв волинянам керівник фракції РПЛ у Верховній Раді.

 

Буде більше українців – щасливішою буде Україна!В райцентрі Ківерці на площі біля будинку культури топ-політика зустріли наймолодші – місцеві школярі. Чекали тут Олега Ляшка, аби зробити  з ним фото.

«А скільки  вам батьки дають на обід? 20 гривень, щоб пообідати?! А в місяць – це тисяча гривень з сімейного бюджету. А ви ж хочете борщик з м’ясом, склянку смачного молока. А ще потрібно ложечку меду до нього. Через те я добиваюсь, аби харчування  в наших школах і садочках було безкоштовним. Щоб батьки не ламали голову, чим нагодувати дитину. Щоб не здавали своїх синів і дочок в інтернат, бо там годують 5 разів», – зауважив народний депутат.

«Коли учень ситий – то навчання дається краще. Ми добиваємося, щоб у держбюджеті на наступний рік були передбачені кошти на харчування дітей у школах і дитсадках. Сьогодні багато сімей мають низькі доходи і їм нічим годувати своїх дітей. Це має бути функцією держави. Крім того, за рахунок держбюджету кожній дитині щодня у школі мають давати стакан молока і ложку медку. Щоб наші діти були здорові, рожевощокі і не голодували. На дітях не можна економити, бо нам потрібна здорова нація!”, – звернувся до ківерчан Олег Ляшко.

Під час зустрічі  в Ківерцівському будинку культури народний Лідер назвав перші кроки, які він і його команда зроблять, коли його оберуть президентом України. Олег Ляшко заявив, що відразу внесе зміни до Конституції про зменшення чисельності складу ВРУ та ліквідації посади прем’єр-міністра. Щоб в країні був один господар – Президент, який очолить виконавчу гілку влади і нестиме всю відповідальність за стан справ в країні.«Я ініціюю зміни до Конституції про скорочення чисельності складу парламенту до 250 депутатів. Зараз маємо понад 400 небожителів, з яких на роботу ходить від сили чверть. Наступний крок – боротьба з корупцією. Особисто ініціюю смертну кару за корупцію. Буду розстрілювати злодіїв», – продовжив політик.

«Хай Порошенко візьме Супрун своїм сімейним лікарем. Цю доктор Смерть…», – так почав аналізувати стан в медицині Лідер РПЛ.

«Пані Супрун була призначена незаконно і офіційно не несе відповідальність за життя мільйонів українців. Вона провалила медичну реформу, наслідки якої українці відчувають на собі – це дорогі ліки, закриті ФАПи та лікарні, недоступна медицина. До дитини із температурою 39 градусів або до бабусі із високим тиском  не приїжджає швидка. Хворі мають  йти на прийом до сімейного лікаря.  А як з села до нього добратись і де його знайти.  У третьому тисячолітті українці помирають від кору, туберкульозу та грипу. Україна посідає перші місця в світі за епідеміями туберкульозу, СНІДу та гепатиту, а влада досі не спромоглася ухвалити державну програму боротьби з туберкульозом. Її в Україні фінансує ООН. Така медична реформа, щоб всі забули, що має бути фельдшер на селі. Лікар на селі… Я пропоную покроковий план наведення порядку в медицині, який і стане реальною медичною реформою. По-перше, це відновлення державного контролю за цінами на ліки і їх якістю, щоб припинити знущання над українцями, коли пачку таблеток купують за 5 гривень, а продають за 150, та ще й підробні підсовують. За продаж неякісних ліків має бути кримінальна відповідальність. Досить дурити, грабувати і труїти українців!», – обурювався народний Лідер.

Люди уважно слухали Олега Ляшка. Не перебивали, погоджувалися з всіма його словами. Що вистачить доїти нашу країну. І про те, що не маємо нормальної влади, якій болить те саме, що звичайним людям.

«Висловлюю щиру вдячність жителям Горохівщини та Ківерцівщини, що завітали на цю зустріч. Що підтримуєте Радикальну партію, нашого народного Лідера. Ми всі  – однодумці, віримо в нашу  спільну перемогу, яка кардинально змінить долю України.  Дасть нам віру і надію, гідне життя, а нашій країні – силу і справжній розвиток»,- підсумував керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів