Олег Ляшко відвідав Рівненщину

В неділю, 12 травня Лідер Радикальної партії Олег Ляшко  побував в Рівненській області. Політик став гостем ІІ Міжнародного  фестивалю  духових оркестрів, мав  зустріч з ветеранами в  Рівненському обласному госпіталі, відвідав відомий на всю Україну санаторій «Червона калина» та привітав мешканок Рівненщини з Днем матері та Днем медичної сестри.

З командою РПЛ  Олег Ляшко зберіг для людей оздоровчий санаторій

Санаторій «Червона калина»  знаходиться в селі Жобрин. Народний депутат завітав до  цього медичного закладу,  щоб привітати медсестер з професійним святом. Політик розповів, що кілька років тому разом із командою не дозволив роздерибанити цей  оздоровчий заклад.

«Нові господарі купили б його за копійки, вирубали б ліс, побудували б собі маєтки, а простих роботяг, які сюди приїжджали на оздоровлення, залишили б без відпочинку. Ми цього не допустили і зберегли цей унікальний санаторій»,- розповів політик, спілкуючись з його працівниками.

Голова опозиційної фракції у ВР спілкувався з головним лікарем санаторію Миколою  Юрійовичем  Сивим. І наголосив, що тут могли б приймати вдвічі більше людей, якби була правильна соціальна політика.

«Я переговорю з міністром соцполітики – щоб з держбюджету виділялися кошти на придбання путівок в цей санаторій людям праці і щоб він був завантажений на 100%. Переконаний: держава повинна будувати, а не розбазарювати такі чудові оздоровчі заклади, які після окупації Криму стали на вагу золота»,- підкреслив Олег Ляшко.

«Червона калина»  – не перший і не останній оздоровчий заклад, який Лідер Радикальної партії врятував від закриття. Минулого року до нього звернулись УТОСівці з проханням не дати закрити єдиний в Україні санаторій для незрячих, що знаходиться у Боярці на Київщині.  Завдяки  Олегу Валерійовича та спільним зусиллям нашої команди, заклад не тільки не закрили,  й виділили з бюджету кошти на його ремонт. «Червону  калину» теж хотіли роздерибанити, прикриваючись приватизацією. За три копійки б скупили, повирубували б ліс, а людей, які десятки років тут працювали, викинули б на вулицю. За 25 років  тут оздоровилось 250 тисяч українців. І надалі будуть лікуватись та відпочивати. Наша команда докладе всіх зусиль, щоб змінити ситуацію на краще», – наголосив заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий, який також був присутнім разом з Олегом Ляшком на Рівненщині.

Забезпечити ветеранам гідну старість і турботу

«Шевчуку Івану Андрійович, ветерану Другої світової війни, за кілька днів виповниться 90 років. Мав честь познайомитися з ним в Рівненському обласному шпиталі для ветеранів війни. Іван Андрійович 6 років служив на флоті, а потім – 42 роки працював у школі, спочатку завучем, потім директором. Моє завдання – забезпечити гідну старість таким людям, вони на це заслужили», – розповів про свої враження Лідер РПЛ.

Політик говорив про наболіле з ветеранами Другої світової війни і ветеранами АТО  у Рівненському обласному шпиталі. Це, насамперед, захмарні тарифи на послуги ЖКГ, через які стрибають ціни на все.

«Кожна третя українська родина не має чим платити за комуналку. У багатьох містах в багатоповерхівках через борги відключають гарячу воду, прикриваючись «технічними тестуваннями мереж».
Переконаний, ціна на газ має бути не вище 4500-5000 гривень за тисячу кубів. Для цього треба прибрати корупційні схеми на газовому ринку і скасувати постанову уряду про підвищення ціни на газ. В кожній квартирі з крану має йти гаряча вода. А платити за всі комунальні послуги українці мають не більше 15% свого доходу. Все інше – за рахунок субсидій. Люди не повинні віддавати останнє за те, щоб зігрітися і помитися»,- висловив своє бачення  в цій важливій для українців проблемі  політик.

Жити – не тільки тарифами, а й культурою, мистецтвом і церквою

У Рівному  Олег Ляшко привітав учасників ІІ Міжнародного фестивалю духової музики.

«Переконаний, навіть в час війни і економічної скрути ми не повинні зменшувати видатки на культуру. Інакше, як казав Черчилль, за що ми тоді воюємо? Велика подяка організатору фестивалю Ціпаку Юрію Антоновичу. Побільше б таких заходів»,-  вважає народний депутат.

«Перший візит після президентської кампанії Олег Ляшко зробив на Рівненщину. Чудовий, надзвичайно насичений подіями день! Другий Міжнародний фестиваль духових оркестрів в Скольмо, зустріч з ветеранами в обласному госпіталі, неперевершене спілкування в Червоній Калині зі спільним співом Олега Валерійовича та Сивого Миколи Юрійовича! Вітання жінок з Днем матері, Днем жінок-мироносиць (як співпало в цьому році) та Днем медичної сестри. Надзвичайно тепле, невимушене спілкування з рівнянами на вулицях нашого міста! Щиро дякуємо за візит і очікуємо знову»,-  підсумувала голова Рівненської обласної організації РПЛ Оксана Лозова.

Важливо, що Олег Ляшко пропонує конкретний план для подолання епохи жадібності і бідності.