Олег Ляшко відзначив грамотою Верховної Ради голову фракції РПЛ в Торчинській ОТГ Василя Коляду

Нагородження кращих з кращих – активних депутатів та членів Радикальної партії, які приїхали до Києва з різних куточків України, відбулось сьогодні, 4 жовтня,  в стінах українського Парламенту. Лідер нашої політичної сили щиро привітав однопартійців, наголосивши, що ці високі відзнаки – по праву заслужені нагороди .
«Ви їх удостоєні за вашу роботу, за вашу позицію, за ваш величезний вклад, щоб наша країна ставала міцнішою і міцнішою»,- відмітив Олег Ляшко. 

Одним з перших грамоту Верховної Ради України  з рук Лідера РПЛ отримав представник  команди Радикальної партії на Волині, голова фракції РПЛ в Торчинській ОТГ Василь Коляда.«Сьогодні в нашої команди святковий настрій. Голову фракції РПЛ в Торчинській ОТГ Василя Коляду наш Лідер Олег Ляшко нагородив грамотою Верховної  Ради України. Василь – фельдшер, давній партієць, достойний чоловік, батько та друг. Щиро радий! Від всіх нас щирі вітання»,- привітав однопартійця  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк. 

Важливо, що Василь Васильович понад два роки активно відстоював соціальні запити односельців з селища Торчин та навколишніх сіл, як депутат Луцької райради від РПЛ. Для земляків реалізував чимало гарних справ. Цієї весни волинянин переміг на перших місцевих виборах до Торчинської ОТГ разом з трьома земляками, здобувши депутатський мандат та за активної підтримки команди РПЛ на Волині. Наші колеги відповідально виграли непрості виборчі перегони, реалізуючи в життя гасло: «Сильна команда – дієва фракція – заможна Торчинська громада!». Хоч конкуренти і гречкою, і грошима та курчатами засівали виборців нової громади.Василь Коляда  нині очолює фракцію РПЛ в Торчинській громаді. Переконаний, що важливі соціальні проблеми земляків реально зможе вирішити лише Радикальна партія Олега Ляшка.

Щиро вітаємо колегу з високою нагородою! Бажаємо плідних успіхів в депутатській діяльності!