Олег Ляшко: « Ви – молодці, моя – залізна команда на Волині! Новий спортивно-культурний комплекс служитиме людям!»

Олег Ляшко: « Ви – молодці, моя – залізна команда на Волині! Новий спортивно-культурний комплекс служитиме людям!»

Команда РПЛ на Волині за підтримки і наполегливості Лідера РПЛ Олега Ляшка, його заступника Андрія Лозового реалізувала гарну справу – змогла в Горохові на місті сміттєзвалища побудувати сучасний спортивний майданчик. Про цю ідею розповів Олегу Валерійовичу керівник Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.Раніше  це була мрія, а сьогодні майданчик відповідає європейському рівню. З гарним дизайном, зручними кріслами, якісним покриттям. Ремонтні роботи вже на фінальній стадії і скоро буде відкриття.

Зараз за ініціативи команди РПЛ на Волині також відновлюється районний будинок культури в Горохові. Там проводять капітальний ремонт.

«Це вже буде сучасний культурно-спортивний комплекс: робочі місця, дозвілля та розвиток для дітей, молоді. Обов’язково треба довести все задумане до кінця.  Це – для  наших людей. Ви – молодці, моя залізна команда на Волині!»,- схвалив цю справу народний Лідер.

В райцентрі Горохів Олег Ляшко  також спілкувався зі студентами місцевого аграрного коледжу. Політику і його команді під силу виправити критичну сьогодні ситуацію з фінансуванням професійно-технічної освіти не тільки на Волині.«Влада фактично перекинула фінансування професійно-технічної освіти на місцеві бюджети. Тепер  і в дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей забирають можливість отримати освіту. Тому я докладу зусиль, аби  відновити державне фінансування професійно-технічної освіти,  зокрема, підняти зарплату викладачам цих закладів» ,- сказав керівник фракції РПЛ у Верховній  Раді.

«Ви тут навчаєтесь? Зроблю все, щоб коли закінчите коледж, у вас була робота і нормальна зарплата. І не треба було їхати батраками в Польщу.  Шукати там кращої долі. Поверну вам надію на гідне життя в Україні», – пообіцяв студентам сільськогосподарського закладу Олег Ляшко.

Важливо, що на реконструкцію Горохівського аграрного коледжу, який готує  спеціалістів для села, Олег Ляшко пообіцяв добитись щонайменше мільйона гривень бюджетної підтримки.

«Зустріч з Олегом Ляшком надихає всіх. Волиняни приходять сюди  зі своїми численними проблемами та питаннями. Вони бачать політика, який йде до них: без металошукачів, парканів та охорони. Він відразу розповідає їм, як вирішить їх проблеми. Саме ці болі людей  нардеп озвучує з парламентської трибуни, вносить законодавчі ініціативи. Люди бачать, як він постійно у Верховній Раді відстоює їх інтереси. Тому вони вірять і підтримують народного Лідера», – підсумував керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів