Олег Ляшко вимагає від Президента прозвітувати про результати запровадження воєнного стану в країні

Олег Ляшко вимагає від Президента прозвітувати  про результати запровадження воєнного стану в країні

26 грудня спливає термін дії воєнного стану. Олег Ляшко вимагає від Головнокомандувача Петра Порошенка та голів Генерального штабу і Міністерства оборони прозвітувати щодо воєнного стану на закритому засіданні ВР.За словами Лідера РПЛ, влада має прозвітувати перед українцями: що за цей час вже зроблено і які реальні наслідки його запровадження.

«Відповідно до закону про воєнний стан парламент має працювати. А де працювали депутати, на яких гірськолижних курортах чи Багамах і Канарах? Від кого воєнний стан – щоб зберегти Президента Порошенка від поразки на виборах чи від реального ворога? Ми хочемо отримати відповіді на ці запитання. Тому ми наполягаємо, щоб  відбулось закрите засідання парламенту, де керівники генерального штабу, міністерства оборони, Верховний Головнокомандувач прозвітують про ситуацію з воєнним станом: що вже зроблено і які реальні його наслідки», – наголосив Лідер РПЛ.Політик переконаний, якщо Петро Порошенко не прозвітує, то це буде підтвердженням того, що він хотів ввести воєнний стан заради збереження посади.

«Згідно соцопитування, 70% українців переконані, що Президент Порошенко хотів ввести воєнний стан з однією метою – утриматися при владі. Проте його авантюра не пройшла завдяки нашим зусиллям та зусиллям колег з опозиції, які це зрозуміли. Тому нехай приходять і прозвітують!», – підсумував  Олег Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів