Олег Ляшко: «Вимагаю від влади підвищити мінімалку з січня – до 6 тисяч гривень, а з вересня – до 9 тисяч гривень»

Олег Ляшко: «Вимагаю від влади підвищити мінімалку з січня – до 6 тисяч гривень, а з вересня – до 9 тисяч гривень»

Лідер Радикальної партії  ставить вимогу владі  негайно переглянути держбюджет і підвищити мінімальну зарплату з січня – до 6 тисяч гривень, а з 1 вересня – до 9 тисяч гривень. Зробити це цілком реально.«Наші опоненти кажуть, що мінімальна зарплата у 6 тисяч гривень – це забагато. Нещодавно у сусідній Польщі мінімалку підвищили до 12 тисяч грн. Це спричинить іще більшу трудову міграцію українських заробітчан, адже у нас лікарю, який навчається 8 років, держава платить лише 4 тисячі грн.»,- підкреслив Олег Ляшко.

Відтік працездатних людей за кордон – величезна проблема для вітчизняної економіки, розвиток якої залежить від висококваліфікованих кадрів.

«Цей бардак треба припиняти! Зупинити відтік трудових кадрів можна тільки підвищуючи доходи українців. Тому я вимагаю  від влади негайно переглянути держбюджет і підвищити мінімальну зарплату з січня – до 6 тисяч  грн., а з 1 вересня – до 9 тисяч грн. Крім того, потрібно не тільки підвищувати зарплати, а й виводити їх із тіні, щоб люди отримували зарплати легально, а не у конвертах. Це також дасть змогу підвищувати пенсії нашим пенсіонерам», – переконаний політик.

«Українці отримують копійчані зарплати, за які не можуть прогодувати свої сім’ї, і тому не бачать перспектив у рідній країні. Наша політична сила пропонує їм таку перспективу – це радикальна зміна економічної політики: відновлення виробництва, підтримка національного виробника, дешеві кредити для підприємців, привабливий інвестиційний клімат, зниження вартості газу і енергозатратності підприємств, щоб вони платили більшу зарплату українцям. Ось ключ до відновлення економіки і повернення людей із заробітків додому!»,- підсумував Олег Ляшко.Важливо, що збільшення рівня мінімальної зарплати, чого постійно домагається РПЛ –  це – важливий крок до подолання бідності в державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів