Олег Ляшко: «Вимагаю від влади припинити кидати передвиборчі подачки, натомість підвищити мінімальну зарплату до 9 тисяч гривень» (відео)

«Дві найбільші проблеми українців – дорога комуналка та мізерні зарплати і пенсії. Мільйони людей ледь зводять кінці з кінцями», – обурювався Олег Ляшко  під час години запитань до уряду у Верховній Раді.«Ми вимагаємо від влади припинити кидати передвиборчі подачки людям, внести зміни до бюджету, підвищити мінімальну зарплату до 9000 гривень і пенсію до 4000 та встановити чесну ціну на газ – до 5 гривень за куб. Тим, хто економить – ще менше», – озвучив свої вимоги  посадовцям Лідер РПЛ.

Дві найбільші проблеми українців – дорога комуналка та мізерні зарплати і пенсії. Мільйони людей ледь зводять кінці з кінцями. Ми вимагаємо від влади припинити кидати передвиборчі подачки людям, внести зміни до бюджету, підвищити мінімальну зарплату до 9000 гривень і пенсію до 4000 та встановити чесну ціну на газ – до 5 гривень за куб. Тим, хто економить – ще менше.#цеМожливо

Publiée par Олег Ляшко sur Vendredi 15 mars 2019