Олег Ляшко: «Витрати на комуналку мають не перевищувати 20 відсотків від доходу української сім’ї»

Олег Ляшко: «Витрати на комуналку мають не перевищувати 20 відсотків від доходу української сім’ї»

Лідер  РПЛ разом зі своєю командою  розробив  план по наведенню порядку в житлово-комунальному господарстві. Завдяки цьому більше 2 мільйонів українських родин зможуть отримати пільгові “теплі кредити” і зменшити  свої витрати на комуналку.Керівник фракції  Радикальної партії у Верховній Раді  вимагає, щоб в Україні була справедлива ціна на газ, а витрати на комунальні платежі забирали не більше 20% від загального доходу української сім’ї. Політик  змусить владу навести порядок у цінах на комуналку та на газовому ринку, щоб припинити корупцію, за яку платить кожний українець.

Важливо, що план Олега Ляшка  по наведенню порядку в житлово-комунальному господарстві передбачає наступні кроки:

1) Провести позачергове засідання парламенту за участю президента, прем’єр-міністра, голів «Нафтогазу» і НКРЕКП з повним звітом щодо ситуації з тарифами на газ.

2) Накласти мораторій на зростання комунальних тарифів і скасувати рішення уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для побутових споживачів.

3) Підняти мінімальну зарплату і пенсію – до 6 тисяч грн. та – 3 тисяч грн.,відповідно, щоб люди не віддавали останнє за комунальні послуги.

4) Скасувати рішення уряду від 27 квітня, яке обмежує право 3 мільйонів українців на отримання субсидій, та повернути соціальну норму споживання газу 400 кубометрів на місяць. Щоб найменш забезпечені люди, які споживають газ економно, могли платити за нього вдвічі менше.

5) Вдвічі знизити тариф і встановити чесну ціну за кубометр газу у 3,50 грн. замість теперішніх 8,55 грн.

«Команда Радикальної партії  розробила ефективний план зі зниження тарифів. Він складається з кількох  важливих кроків:  найперше, необхідно ліквідувати неефективного державного монополіста-посередника  – НАК «Нафтогаз України», керівники якого самовільно виписують собі премії на десятки мільйонів доларів.  До 2021 року повністю відмовитися від імпортного газу за рахунок збільшення власного видобутку, якому сприяє запроваджена нами поправка до Податкового кодексу щодо двократного зменшення ренти на нові скважини. Провести масштабну енергомодернізацію комунального господарства: не менше 10% видатків на фінансування субсидій з державного бюджету мають виділятися на ремонт котелень, встановлення індивідуальних лічильників газу, утеплення житлових будинків, шкіл, лікарень і дитячих садків (законопроект №7234)» ,- підсумував Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів