Олег Ляшко: «Я буду хорошим Президентом: дам людям повний холодильник, роботу, зарплату!»

Олег Ляшко: «Я буду хорошим Президентом: дам людям повний холодильник, роботу, зарплату!»

25 березня на Волинь  знову приїхав Олег Ляшко. В останній день лютого  народний Лідер побував в двох волинських райцентрах – Горохові  та Ківерцях.  Цього разу  опозиційний  політик  поїхав в глибинку волинського Полісся – на мальовничу  Маневиччину, а потім зустрівся зі своїми прихильниками в селищі Голоби на Ковельщині.Ці зустрічі відбулись при повному аншлазі: ранок, початок робочого тижня, а людей зійшлось  багато. Полішуки забули про весняні клопоти, городи, інші нагальні справи. Все відклали. Як казала, одна маневичанка: «Людоньки, до нас сам Ляшко приїхав! Все кинула і пішла до нього».

«Волинський торф – альтернатива  газу, а ще  –  бурштинова біржа  на Волині»

«Розгледів Волинь, побачив, яка вона чудова. Ляшко – один з кандидатів, який найчастіше відвідє Волинь»,- такі гарні слова сказав волинянам політик, в якого тут  так багато однодумців. Які вірять йому та знають, що лише програма відродження національної економіки, віра і праця задля того, аби зробити Україну сильною, забезпечить українцям гідне життя.
 В Маневичах  ще  пам’ятають як в дев’яностих сюди приїжджав Лазаренко. Більше ніхто не питав місцевих жителів, який Президент потрібен Україні, що потрібно зробити, щоб стати європейською державою. Тільки  Олег Ляшко на сцені місцевого будинку культури розповів, яким має бути достойне життя українців. Говорив про реальні речі, а не  про солодкі ілюзії. Наприклад, про відродження волинської економіки – про поглиблений розвиток деревообробки, про збільшення видобутку  торфу, про картоплю, яку потрібно вирощувати і везти до Європи, а не споживати китайську. Про льон. Це – нові робочі місця, наповнення місцевої  скарбниці, а, значить, і можливість збільшити  зарплати місцевим бюджетникам, пенсії – людям праці. Про закон з легалізації бурштину, прийняття якого доб’ється команда РПЛ. Про  біржу бурштину, яка працюватиме на Волині та Рівненщині . Хай в Україну  приїжджають китайці і купують в нас бурштин.  Про відродження хмелярства. Тоді матимемо гроші, коли свої вироби, а не сировину продаватимемо. Над цим вже працює команда РПЛ на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк.

«Сьогодні незаконний видобуток бурштину кришують ті, хто мав би боротися із контрабандою. Прокурори, судді, СБУшники заробляють на цьому мільярди, а селян кладуть принижують, роблять з них злочинців та саджають за грати. Треба не очолювати, а легалізувати видобуток бурштину. І тоді не буде ніякої контрабанди!», – говорив політик.«Олег Ляшко  не обминув дуже болючу для Волині проблему – видобуток сонячного каменю. Саме це хотіли почути волиняни. Озвучив свій  план по наведенню порядку і легалізації  його видобутку. Він говорив, що робота з видобутку бурштину має йти у трудовий стаж, щоб волиняни мали легальну зарплату, платили податки до Пенсійного фонду і місцевих бюджетів. Тоді не буде того варварства, що є сьогодні на Волині і Рівненщині, сплюндрованих контрабандистами земель. Треба  проводити культурний видобуток, рекультивацію земель, проводити  відновлення лісових насаджень. А зараз перетворили землі на «місячні пейзажі» і нічого там рости більше не буде. Така легалізація сонячного каменю принесе Волині додаткові кошти, які необхідні для подальшого розвитку. Відповідь на цю проблему і хотіли почути місцеві жителі »,- наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Ще поліський край багатий іншим цінним енергоносієм – торфом, попит на який є у Європі . Адже це паливо значно дешевше за газ.

«Два  мільярди – такі запаси торфу в уУкраїні.  Торф – це альтернатива дорогому імпортному газу. Натомість на Волині лишилося два торфопереробних підприємства, а не 22, які мають працювати. Давати роботу і заробітки людям. Чому? Бо Коболєв та чиновники в Києві на імпортному газі в корупційний спосіб заробляють мільярди, виводять їх в офшори і гроблять енергетичну галузь. Я зміню цю політику та знижу податки для видобувачів українського газу, українського вугілля, українського торфу, щоб ми не платили мільярди за чужі енергоносії», – наголосив Лідер РПЛ.

«Влада хоче нам довести, що вугілля з ПАР чи Америки вигідніше привезти, ніж з Волині. Це брехня чистої води! Нам треба видобувати більше українського вугілля, українського газу, українського торфу, бо це робочі місця для наших людей, податки до наших бюджетів і реальне зниження тарифів. Чим більше ми видобуваємо наших енергоносіїв – тим менші будуть тарифи і головне – наші люди працюватимуть і отримуватимуть зарплати. Тому я не дам платити мільярди за американське вугілля і російський газ!», – продовжив Олег Валерійович.«За 16 гривень булку хліба не купиш. . Отака державна допомога по догляду за людиною з інвалідністю»

Пріоритети народного Лідера наступні:  сильна економіка,боротьба з бідністю, підтримка національного виробника, повага до людей праці. Про це він розповів людям.

«Відновлення економіки – це ключ до повернення нашої сили, а сила України – в людях праці. Тому влада має захищати кожного українця. Натомість з такою політикою влади сьогодні Україну перетворили на мачуху. Людина без блату, мішка грошей чи зав’язків нічого добитися не може. Тому перший мій закон – знести забор біля адміністрації  Президента. Кожна людина з українським паспортом має вільно зайти до чиновників і вирішити там свої проблеми», – сказав політик.

Представникам волинських ЗМІ керівник фракції РПЛ розповів, що щирі побажання, слова та емоції людей заряджають його позитивною енергією. Додають сили і наснаги в роботі, наполегливості в боротьбі з чиновниками-хапугами. Адже сьогодні Олег Ляшко на Волині, вчора був на Рівненщині, завтра , післязавтра в інших, віддалених від Києва, регіонах України. Волиняни бажали йому здоров’я і перемоги на виборах. Але багато хто підходив за допомогою, розрадою, просив підтримки у вирішенні проблем, передавав свої звернення.

16 гривень на місяць – таку допомогу по догляду за сестрою з інвалідністю отримує мешканець міста Маневичі Василь Кубай. Жінка хвора на розсіяний склероз. Має інвалідність І групи та пенсію у 1600 гривень. Брат майже цілодобово доглядає за сестрою, тому працювати не може. Дружина Василя Кубая – Ніна, яка тільки одна з родини працює, розповіла Олегу Ляшку  як сутужно доводиться їм сьогодні.

«13 років Надія, сестра Василя, не ходить. Їй потрібна щохвилинна увага. Вона сама не сяде, не встане, не поїсть, нічого. І отримує чоловік за це лише 16 гривень на місяць», – сказала  жінка.

Ця несправедливість  обурила  народного Лідера. Він наголосив, що допомога за людиною з інвалідністю – це непростий життєвий хрест рідних. Тому грошова виплата має бути на рівні мінімалки і повинна йти у трудовий стаж тому, хто доглядає за хворим.«Спробуйте на 16 гривень хоч буханку хліба купити. Така державна допомога по догляду за людиною з інвалідністю – це просто знущання. Я зміню бюджет, щоб ця допомога була не менше мінімальної зарплати і щоб догляд за людиною з інвалідністю йшов у трудовий стаж, аби потім була пенсія. Людина доглядає за сестрою, все життя несе на собі цей хрест, а отримує 16 гривень допомоги. Це несправедливо!», – зазначив  народний депутат.

«Волиняни вже зробили свій вибір. Голосуватимуть за чесного і справедливого  Президента Олега Ляшка. Він дасть людям повний холодильник, гідну зарплату, зменшить податки. В його Програмі – реальна підтримка середнього класу, фермерів, всіх українців, які будуть самі заробляти, і яким не заважатиме держава. Кар’єрний ріст перспективної молоді, а не те що сьогодні – базар та полуниці в Польщі. Ще – повага до людини праці, справедливі ціни і тарифи – ось за що бореться Олег Ляшко. Економіка і вся державна політика заради людини, а не навпаки!»,- підсумував голова Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів