Олег Ляшко: «Я добиваюсь, щоб старість нашим пенсіонерам була в радість»

Олег Ляшко: «Я добиваюсь, щоб старість нашим пенсіонерам була в радість»

Вчора, 17 жовтня  Лідер Радикальної партії  побував в Луцькому геріатричному  пансіонаті.  Олег Ляшко таки знайшов час, аби відвідати своїх активних прихильників – мешканців цього соціального закладу, куди в повсякденні не дуже поспішають місцеві представники влади. Надто багато пекучих соціальних проблем турбує його підопічних.  Не приїхати не міг.
Команда Радикальної партії не забуває про пансіонат

Мету візиту політик зрозуміло пояснив: «Для мене  увага до людей старшого віку – на першому плані. Я для того працюю, щоб не дати жодній владі забути про ветеранів».Під час робочого візиту Лідера супроводжували однопартійці : народні депутати України  Андрій Лозовий та Сергій Скуратовський, керівник Волинської територіальної організації  Радикальної  партії   Володимир Кравценюк, керівник фракції РПЛ у Волиньоблраді  Юрій Ройко, депути місцевих рад та керівники районних партійних осередків.

«Ми тут ще й тому, що команда Радикальної партії Олега Ляшка постійно допомагає пансіонату. Лише за два останні роки завдяки спільним зусиллям на цей заклад спрямували 800 тисяч гривень. 500 тисяч вже використали на ремонт покрівлі прального відділення, 200 тисяч – для ремонту приміщень харчоблоку. Ми не маємо права про цих людей забувати, бо то колишні вчителі, лікарі, робітники. Владі вони нині непотрібні», – зазначив політик .Разом  з директором соціального закладу  Аллою Гнатюк  народний депутат зайшов до реконструйованого приміщення пральні. Познайомився з місцевими працівницями, розпитав за роботу та життя. І подарував дівчатам троянди. Як подяку за нелегку, але так потрібну ветеранам працю.«Ми ж хочемо, щоб ви в достойних умовах працювали. Це все робимо для вас. Потрібно мати велике серце, щоб тут працювати», –   зауважив Лідер РПЛ.

Олег Ляшко дарує ветеранам не лише тепло свого серця.

Директор геріатричного пансіонату Алла Гнатюк,  яка супроводжувала поважного київського гостя, розказала про життя закладу і його потреби: катастрофічно необхідно утеплити корпус, де мешкають лежачі хворі та візочники.  Загалом, в приміщенні близько 50 кімнат, де проживає понад сотні літніх волинян. На роботи необхідно відшукати 3 мільйони гривень .

Олег Ляшко пообіцяв сприяти у вирішенні цього питання і домогтися виділення коштів за рахунок соцеконому. Справа лише за підготовкою документів.«Ветерани такого закладу повинні відчувати щодня увагу і турботу суспільства. За таким принципом діє Лідер нашої політичної сили.  За 34 роки тут нічого для людей не зроблено. Ми побачили це, коли вперше більше року тому приїхали сюди.  Кажемо до директора: чим реально можемо допомогти? Розпочали з пральні, далі почали впорядковувати їдальню.  Старенькі, які тут проживають, дуже чутливі до холоду. Тому будемо намагатися оперативно реалізувати ще одну гарну справу – утеплити корпус пансіонату. Адже зима не за горами. Ми, представники команди  РПЛ на Волині, сподіваємося, що завдяки нашій роботі українці побачать, що політики бувають різні. Одні працюють лише на публіку, а ми – для людей. Олег Ляшко дарує  жителям цього закладу не лише тепло свого серця.  Тепло в побуті та комфорт», – наголосив керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк. Політик дуже розчулив усіх присутніх своєю простотою: до кожного підійшов, чоловікам потиснув руки, а жінкам вручив квіти. Коли ж одній представниці прекрасної статі не вистачило троянди, не розгубився: «Замість квітки буде вам поцілунок!» І поцілував волинянку.

«Луцький геріатричний пансіонат ще ніколи не відвідував майбутній Президент України! – мовив. – Олег Ляшко – перший».Ще одна знакова зустріч відбулась цього погожого дня в Луцьку.

«Це – Михайло Новосад, я вам розповідав. Був четвертим на заході в міську раду. Але не потрапив тоді», – Володимир Кравценюк  знайомить Лідера  із однопартійцем. Михайло на візку, постійно живе в пансіонаті, але є активним членом команди РПЛ на Волині та частим гостем в обласній приймальній.

«Ну, то зайдете ще, Михайле!» – щиро тисне руку  Олег Ляшко своєму волинському однопартійцю.

     Моя політика – це відновлення України, як сильної держави«Мені важливо, щоб роботяги за свою роботу отримували достойну зарплату. Не кажу, що це багато, але краще, ніж 3200 гривень. Я хочу, щоб наші діти в Україні працювали, а не їхали за кордон у пошуках кращої долі», – відзначив Лідер Радикальної партії.


«Про людей праці забули. Кожен хоче бути президентом, депутатом чи міністром. Мої головні завдання – повернути молодь із заробітків, щоб в Україні підвищили зарплати і пенсії, навести порядок в країні, створення нових робочих місць. Ні один інвестор не вкладе тут гроші, коли буде анархія і безлад», – наголосив він.

Такого щирого спілкування, такої атмосфери радості і людяності в Луцькому геріатричному пансіонаті не було давно. Політик особисто спілкувався з місцевими жителями на візочках, які чекали на вулиці,  щиро тиснув руку і бажав доброго здоров’я.  А жінок  в залі обдарував трояндами.«Україна обов’язково  буде сильною державою, – запевнив своїх активних прихильників Лідер РПЛ. – Коли віддамо землю справжнім господарям – українським фермерам. Як це пропонує Радикальна партія. Коли не будемо везти часник з Китаю, з Польщі – клубніку, з Аргентини – вирощені там яблука. Це все можемо мати на своїй землі».

«Ляшко ввійде в історію як Президент, що відбудував Україну. Треба зводити у селах ФАПи, клуби, школи, дитсадки, аби українське село ожило. І не світилося з 20 хат лише вікна у десятьох, як сьогодні, а щоб в кожній сільській оселі лунав дитячий сміх»,-  підкреслив політик.

Ці слова присутні в залі   підтримали бурхливими оплесками.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів