Олег Ляшко: «Я хотів би, щоб тут, поруч з рідними була моя мама, яку я дуже люблю» (відео)

Олег Ляшко: «Я хотів би, щоб тут, поруч з рідними була моя  мама, яку я дуже люблю» (відео)

3 грудня в місті Києві відбулась звітна конференція Радикальної партії. Лідер нашої політичної сили провів її у свій 46-й День народження.

Пред початком звіту політик сказав щирі і теплі слова на адресу своїх найрідніших людей – дружина Росіти та доньки Владислави, які прийшли підтримати коханого чоловіка і люблячого тата.  І на адресу мами, якої не було, бо, на жаль, захворіла.

«Я хотів би, щоб тут, поруч з рідними була моя  мама, яку я дуже люблю,яка дала мені життя. Я безмежно вдячний їй. Молюся, щоб вона якнайшвидше одужала», – з особливою вдячністю і теплом в голосі сказав Олег Ляшко.

«В мене найкраща родина і найкраща команда. Дякую, найрідніші, за вашу підтримку.  В мене було непросте життя.. Я виріс без батька – він кинув мою маму зі мною на руках. Але я давно йому пробачив, бо якби не він – я б не народився на світ. Це велика радість, коли батьки доживають до того часу, коли можуть радіти успіхам своїх дітей. Обов’язково зателефонуйте своїм батькам», – підсумував  майбутній народний президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів