Олег Ляшко: «Я наведу порядок в Україні» (відео)

«Чисельність депутатів в парламенті буде скорочена  до 250 чоловік. Українці, платять депутатам зарплату. Депутати безсовісні, не ходять на роботу. Напівпорожня зала. Чисельність нашої фракції більша, ніж усіх присутніх  тут»,-  про це повідомив керівник фракції РПЛ, виступаючи з парламентської трибуни.За словами політика, всі суспільно важливі питання в країні має вирішувати народ. Також Олег Ляшко розповів про інші  свої  ініціативи.

Я наведу порядок в Україні. Хочете знати як, слухайте.#цеМожливо

Publiée par Олег Ляшко sur Vendredi 1 mars 2019

«Я скасую депутатську недоторканність, обмежу до двох разів термін перебування в депутатах, тому що багатьох звідси можна винести тільки вперед ногами на Байкове кладовище, по-іншому вони виходити не хочуть, і забороню обиратися до Верховної Ради пенсіонерам. Референдум про скорочення чисельності депутатів парламенту ми проведемо осінню 2019 року разом із парламентськими виборами», – зазначив народний депутат.

Лідер РПЛ планує винести на референдум і питання запровадження смертної кари. Тільки так можна побороти корупцію в нашій країні.

 «Як можна встановлювати космічні зарплати керівникам державних підприємств в країні, де люди останні гроші віддають, щоб заплатити за комуналку, де діти не доїдають, м’ясо бачать на великі свята: Великдень чи Різдво, де рахують останні копійки, бо не знають купити таблетки чи заплатити комірне? І Президент, і Уряд, і парламентська більшість закривають на це очі», – сказав народний депутат.

Олег Ляшко обіцяє заарештувати рахунки високопосадовців, зокрема очільника «Нафтогазу» Андрія Коболєва, скасувати рішення Уряду про підвищення цін на газ та встановити справедливі зарплати і пенсії.

«Українцям треба сьогодні сильна економіка, нові робочі місця, збільшення зарплат, перерахунок пенсій, відновлення державного контролю за цінами на ліки, на продукти харчування, щоб народ не голодував, щоб молодь не шукала кращої долі по закордонах», – підсумував  політик.