Олег Ляшко: «Я не дам парламенту мовчати, коли влада грабує людей через несправедливі тарифи»

Олег Ляшко: «Я не дам парламенту мовчати, коли влада грабує людей через несправедливі тарифи»

Лідер Радикальної партії добився, щоб Верховна Рада почала розслідування нарахування українцям космічних платіжок за тепло і газ. На його вимогу Голова Верховної Ради Андрій  Парубій доручив створити спільну робочу групу з підготовки постанови щодо перевірки обґрунтованості комунальних тарифів.

Олег Ляшко вимагає, щоб парламент невідкладно підготував відповідний проект постанови, і він був розглянутий якнайшвидше – вже найближчого пленарного тижня: 26-28 лютого. Досить грабувати українців!«Космічні платіжки за газ і тепло б’ють по найнужденнішим українцям. Неможливо платити 4 тисячі  гривень  за комуналку, коли в тебе 2 тисячі гривень  пенсія. Люди не можуть отримати субсидію, їх заставляють виписувати з хати дітей.  Я не дам парламенту мовчати, коли влада грабує людей через несправедливі тарифи, завищену комуналку та корупцію в житлово-комунальному господарстві, коли голова «Нафтогазу» отримує мільйонну зарплату і мільярдну премію», – підкреслив політик.

Важливо, що з 12 лютого команда Олега Ляшка блокувала трибуну сесійної зали ВР з вимогою прийняти постанову про необґрунтованість комунальних тарифів. Тиждень блокади змусив ВР погодитися на вимоги Лідера Радикальної партії та почати розслідування щодо походження цих космічних платіжок. Хоча будь-який парламент світу зробив би це сам, бо його обов’язок – захищати людей і контролювати виконавчу владу.

«Сьогодні я борюсь за те, щоб в Україні була справедлива ціна на газ, а витрати на комунальні платежі забирали не більше 15% від загального доходу української сім’ї.  Разом зі своєю командою я змушу владу навести порядок у цінах на комуналку та на газовому ринку, щоб припинити корупцію, за яку платить кожний українець»,- підсумував Олег Ляшко.

Важливо, що народний Президент вестиме політику захисту національних інтересів України – це відновлення економіки, створення робочих місць, підвищення добробуту кожної української сім’ї, а не тільки олігархів і тих, хто при владі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів