Олег Ляшко: « Я йду в Президенти, щоб перетворити Україну на країну можливостей»

Олег Ляшко: « Я йду в Президенти, щоб перетворити Україну на країну можливостей»

21 січня  2019 року в місті Києві відбувся 22 з’їзд Радикальної партії України. Форум проходив у переддень важливої історичної події – 100-ї річниці підписання Акту злуки. І голосами півтори тисячі делегатів цей з’їзд висунув Олега Ляшка, Лідера  найбільш  дієвої та проукраїнської політичної сили – Радикальної партії – кандидатом в Президенти України.

 

Олег Ляшко – народний Президент!

Наші колеги та однопартійці, які разом з представниками команди РПЛ на Волині голосували за це рішення, – це представники з усіх регіонів України. Від Заходу – до Сходу. Виступи з трибуни на партійному зібранні,  відеовключення  з регіонів. Всі, звичайно, не могли виступити, тому своє рішення висловлювали разом –  щиро та емоційно: « Олег Ляшко – народний Президент!».

Чернігівські вчителі, волинські лісопереробники, галицькі науковці, маріупольські волонтери, черкаські фермери, рівненські лікарі, митці та люди з інвалідністю –  в цей момент щиро бажали Лідеру РПЛ перемоги на виборах 31 березня 2019 року.

Від імені нашої згуртованої волинської делегації свою переконаність в перемозі Олега Ляшка на березневих виборах висловив в коментарі журналістам одного з провідних українських телеканалів Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині: «Олег Ляшко без сумніву буде наступним Президентом! І нарешті на цій високій посаді буде справжній патріот, ефективний та сильний керівник, якій зможе навести лад в Україні і забезпечити її розвиток. Наш Лідер власним прикладом доводить, що проста людина, сирота, вихованець інтернату може досягнути будь чого завдяки наполегливій праці. Так, як він ставиться до роботи та команди, доводить, що він може досягнути того, що обіцяє. Олег Ляшко дуже вимогливий до себе, і до кожного. Принциповий і не терпить несправедливості. Це якості справжнього народного Лідера!
 

Економіка і вся державна політика заради людини, а – не навпаки

На з’їзді політик представив свою передвиборчу програму – План Ляшка з подолання бідності та відновлення економіки шляхом підтримки національного виробника.

Народний Лідер написав цю програму сам, не залучаючи ніяких високооплачуваних експертів. Тому що і без них знає, з якими проблемами стикаються українці щодня.  В її основі – проблеми простих люди.  Таких, як наші волинські деревообробники, пацієнти Луцького геріатричного пансіонату чи протестувальники, які хочуть побороти корупцію і мітингують біля стін волинської прокуратури, тому звернулись за підтримкою до Олега Ляшка під час візиту на Волині. В цій програмі – шахтарські негаразди, проблеми фермерів, лікарів, сільських педагогів та працівників садочків. І наших воїнів, яким потрібна підтримка і достойне фінансування.

«Я проїхав десятки тисяч кілометрів і провів сотні зустрічей по всій Україні. Занурювався під землю в шахту, щоб дізнатися справжню ціну вугілля. Ходив босоніж по селу, щоб не втратити зв’язок з рідною землею. Пропах фермою, щоб не забути смак справжнього молока та ще більше цінувати працю доярок. Побачив, як виглядає пекло, вкриваючись потом біля мартенівської печі. Сьогодні можу впевнено говорити: я знаю, чим живе кожен українець. Відірвані від народу політики  обіцяють журавля в небі – а люди хочуть мати хоча б синицю в руці. Тому країну треба змінювати з простих речей», – підкреслив в своєму виступі кандидат в Президенти України.

За словами Олега Ляшка, перше і ключове – це зниження податків для національного бізнесу. Модернізація нашої промисловості та основних фондів, щоб ми менше платили за газ і отримували більшу заробітну плату.

«Підтримка середнього класу – українців, які будуть самі заробляти і яким не заважатиме держава. У людей повинні бути гроші, щоб купувати хліб із маслом, м’ясо, холодильник і телевізор, одяг та іграшки своїм дітям. Тому є план Ляшка – купуй українське, плати українцям, поважай українців! – пояснив політик. – Ще – робота для кожного, гідні доходи, справедливі ціни і тарифи – ось за що я борюся! Економіка і вся державна політика заради людини, а не навпаки! Кожен працездатний матиме робоче місце і зарплату, а всі, хто потребує – гарантований соцзахист».

 

Його серце випромінює любов, добро і вдячність до всіх простих людей

Це – рядки з щирого виступу людини, яка залишається для політика улюбленою вчителькою – сільського педагога з Яблунівської  школи-інтернату на Чернігівщині Галини Іванівни Архипенко. Каже, Олег Ляшко змалечку був Лідером для однолітків та мав повагу серед вчителів.

Політик пригорнув жінку до себе, вручив червоні троянди  та подякував їй за турботу: «Ми маємо зробити так, щоб у наших дітей була краща доля тут, в рідній Україні, щоб кожний так, як я – з дитячого будинку, з інтернату міг реалізувати себе в житті», – емоційно промовив Олег Валерійович.

«Одні й ті самі персонажі міняються між собою вже майже 30 років, мов засмальцьована колода карт: то влада, то опозиція. А я хочу змінити ситуацію радикально, щоб ваші діти й онуки прийшли замість них. Приведу до влади молодих хлопців і дівчат з простих сімей – не мажорів – саме такі нині і є в моїй команді. Створю всі умови, щоб молоді люди могли бачити світ, навчатися будь-де, але мали стимул повертатися в Україну та застосовувати тут отримані знання», –  саме такі молоді сили приведе до влади Лідер РПЛ.

 

Наш з`їзд – крапля в морі народної підтримки Олега Ляшка

«Один з головних виступів мого життя. Вірю в перемогу, бо наш з`їзд – крапля в морі народної підтримки Олега Ляшка. 31 березня Україна матиме воістину Народного Президента», – на трибуні заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий. Говорить щиро та переконливо. Бо з початку заснування Радикальної партії разом з політиком.

«Майте віру розміром в гірчичне зерно – і ви зможете рухати  горами! Пересувати  гори. В цьому залі є приклад людини, віра якої творить чудеса! Щиро зичу, щоб у кожного з нас була така віра, як у нашого Лідера. Ми переможемо! Так, як об’єднали в цьому залі всю країну, так об’єднаємо українців в житті. Це може зробити тільки той, хто ніколи не ламався – Олег Ляшко», – переконаний Андрій Лозовий.

Дещо пізніше, на підтвердження слів свого друга та соратника,  кандидат в Президенти  пообіцяв відновити смертну кару як тимчасовий надзвичайний захід проти корупції, державної зради і тероризму.

 «На Хрещатику треба розстріляти 10 корупціонерів, і тоді інші не наважаться брати хабарі. Хочу сказати всім корупціонерам: я знайду вас з-під землі разом з вашими офшорами та майном. У вас є два місяці часу! Або ви зараз вернете все награбоване народу, або після президентських виборів матимете справу зі мною!», – попередив Лідер РПЛ.

Перед своїми однопартійцями та соратниками  Олег Ляшко наголосив на своєму розумінні однієї з найбільших людських чеснот – справедливості.

«Справедливість – це коли снайпер на фронті отримує 80 тисяч гривень, а снайпер НАБУ – 15 тисяч, а не навпаки, як зараз. Справедливість – це коли доярки та свинарки отримують пенсію більшу, ніж у прокурорів, бо перші все життя важко пахали, а другі сиділи в теплих кріслах. Справедливість – це перерахунок пенсій колишнім колгоспникам, які працювали за «галочки» і трудодні. У них немає цих записів у «трудовій» – але вони можуть довести свій стаж мозолями на руках, венами на ногах та згорбленими спинами. Вони заслужили на гідну старість, а не на жебрацьке існування», – про це ми всі почули від політика, за якого голосуватимемо 31 березня цього року.
 

Перемога Олега Ляшка – це народна перемога

« Я був і лишаюся кісткою поперек горла у влади – бо завжди казав правду і боровся за справедливість.  Але нікому не вдалося мене залякати чи зламати. Все, що я маю – всього добився сам. Сьогодні я  – Лідер потужної парламентської фракції, яка приймає важливі для України закони. Часто розповідаю історію свого життя дітям в інтернатах, щоб змусити їх повірити у свої сили і зрозуміти – навіть для дитини з нульовими стартовими можливостями, у якої за спиною немає впливових батьків, у житті відкриті всі дороги.  Колись я мріяв про люблячу родину – сьогодні маю найкращу в світі дружину і красуню донечку. Але я продовжую вірити і мріяти і знаю, що вони збуваються. Вірю, що наша країна буде сильною, а люди зможуть реалізувати себе», – зазначив політик.

Підтримала і благословила коханого чоловіка на перемогу дружина Олега Ляшка – Росіта Ляшко.

«Таких людей, як українці – працьовитих, чесних – не знайти. Я переконана в цьому. Але маємо бути ще й відповідальними, перед тим, як робити доленосний вибір 31 березня, адже він визначить долю країни на наступні 5 років», – висловила свою думку дружина Олега Ляшка.

«Вірю, що з вашою підтримкою і з Божою допомогою здійсниться ще одна моя мрія – і ми переможемо. На нашому боці – українські митці, фермери, освітяни, підприємці, лікарі, волонтери, ветерани АТО, найкращі люди України. Так, як ми об’єднали країну на з’їзді – об’єднаємо і в житті. Це буде справжня народна перемога!»,- підсумував Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів