Олег Ляшко: «Яка дружба з Росією?» (відео)

Олег Ляшко: «Яка дружба з Росією?» (відео)

«Найбільша загроза від політики нового Президента – це реванш проросійських сил. Регіонали від радості стрибають до стелі, як мавпи, коли Зеленський говорить про мир з Росією ціною поразки України. Його ініціатива провести референдум про дружбу з РФ – зрада пам’яті мільйонів українців, які боролися і борються за Україну. Яка може бути дружба, коли російські війська на Донбасі, а десятки тисяч українців у могилах?»,- заявив Лідер РПЛ з парламентської трибуни.

Олег Ляшко поставив питання Володимиру Зеленському стосовно скасування закону про мови і продажу землі іноземцям. Але він не надав відповіді на ці питання.

ЯКА ДРУЖБА З РОСІЄЮ?Найбільша загроза від політики нового Президента – це реванш проросійських сил. Регіонали від радості стрибають до стелі, як мавпи, коли Зеленський говорить про мир з Росією ціною поразки України. Його ініціатива провести референдум про дружбу з РФ – зрада пам’яті мільйонів українців, які боролися і борються за Україну. Яка може бути дружба, коли російські війська на Донбасі, а десятки тисяч українців у могилах? Вчора на консультаціях я прямо питав Президента, чи збирається він скасовувати закон про мову і продавати землю іноземцям, але відповіді не отримав. Це означає, що регіоналівсько-зеленська більшість у парламенті першими рішеннями спробує скасувати закон про мову, дозволить продаж землі і надасть особливий статус для Донбасу. Ми йдемо на вибори, щоб захистити Україну і не допустити реваншу банди регіоналів і Кремля.

Publiée par Олег Ляшко sur Mercredi 22 mai 2019

«Це означає, що регіоналівсько-зеленська більшість у парламенті першими рішеннями спробує скасувати закон про мову, дозволить продаж землі і надасть особливий статус для Донбасу.Ми йдемо на вибори, щоб захистити Україну і не допустити реваншу банди регіоналів і Кремля»,- підсумував політик.

Важливо, що Олег Ляшко назвав Указ Президента про  розпуск парламенту неконституційним, незаконним та свавільним.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів