Олег Ляшко: «Закликаю українців 9 травня вийти на Софіївську площу з портретами загиблих воїнів АТО» (відео)

Олег Ляшко: «Закликаю українців  9 травня вийти  на Софіївську площу з портретами загиблих воїнів АТО» (відео)

Лідер Радикальної партії  звернувся до співвітчизників, щоб 9 травня вийти разом  на неполітичну акцію «Український безсмертний полк», яка розпочнеться о 10.00 на Софійській площі.

Всім учасникам Олег Ляшко запропонував  принести портрети українських воїнів, які загинули під час національно-визвольної війни на Донбасі, і таким чином, вшанувати пам’ять наших Героїв.

УКРАЇНСЬКИЙ БЕЗСМЕРТНИЙ ПОЛК!9 травня, Софіївська площа, 10:00Українці! Всі ми бачимо, що проросійські сили безбожно паразитують на пам`яті загиблих під час Другої світової війни. Влаштовують танці на гробах і шляхом історичних маніпуляцій нав’язують суспільству думку, що війни з Російською Федерацію у нас сьогодні немає.Але усі ми знаємо, що ця війна триває вже більше 5 років – довше, ніж на більшій частині України тривала Друга світова.Це не громадянська війна. Це 23 війна, яку Росія веде проти України.Заради світлої пам`яті усіх загиблих Героїв і усіх невинно убієнних жертв, заради національної єдності. І щоб не дати московській агентурі розправити плечі, я закликаю Вас прийти на громадську акцію «Український безсмертний полк» 9 травня о 10:00 на Софіївську площу. Прийти разом з портретами українських воїнів, які загинули під час національно-визвольної війни на Донбасі. Прийти, незалежно від політичних поглядів, і без партійних прапорів – лише наш державний синьо-жовтий стяг і фотографії загиблих Героїв. Помолитись за упокій їхніх душ, за Перемогу і Справедливий Мир.Особливо прошу прийти на акцію тих Героїв цієї війни, які, дякувати Богу, повернулись живими – наших ветеранів, волонтерів, справжню українську інтелігенцію і усіх небайдужих громадян.Нехай свята пам`ять об`єднає нас! Слава Україні!Прошу макс репост! Зламаємо шию реваншистській гідрі!#УКРАЇНСЬКИЙ_БЕЗСМЕРТНИЙ_ПОЛК

Publiée par Олег Ляшко sur Vendredi 3 mai 2019

Лідер РПЛ особливо просить приєднатися до акції ветеранів війни, які живими повернулися додому, а також волонтерів і всіх небайдужих громадян.

«Всі ми бачимо, що проросійські сили безбожно паразитують на пам’яті загиблих під час Другої світової війни. Влаштовують танці на гробах і шляхом історичних маніпуляцій нав’язують суспільству думку, що війни з Російською Федерацією у нас сьогодні немає. Але усі ми знаємо, що ця війна триває вже більше 5 років – довше, ніж на більшій частині України тривала Друга світова. Це не громадянська війна. Це 23 війна, яку Росія веде проти України», – підкреслив Олег Ляшко у своєму зверненні.

Політик закликав всіх українців об’єднатися заради світлої пам’яті усіх загиблих Героїв, заради національної єдності і заради того, щоб не дати московській агентурі розправити плечі.
«Помолимося за душі наших воїнів і всіх невинно убієнних жертв, за Перемогу і Справедливий Мир. Нехай свята пам’ять об’єднає нас! Слава Україні!», – підсумував  Олег  Ляшко.

Важливо, що Лідер РПЛ привітав українців з Великоднем.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів