Олег Ляшко:«Законопроект «Українцям – доступне житло» гарантуватиме дітям з Волині можливість купити власну хату»(відео)

Олег Ляшко:«Законопроект «Українцям – доступне житло» гарантуватиме дітям з Волині можливість  купити власну хату»(відео)

Олег Ляшко в ефірі телеканалу NewsOne  підписав проект закону «Українцям – доступне житло». Документ передбачає виділення з держбюджету 5 мільярдів гривень на будівництво житла для молоді.«У бюджеті на 2019 рік передбачено 100 мільйонів гривень на будівництво житла для молоді. Це максимум 25 квартир. Це ніщо, сльози. Я зараз підписую законопроект «Українцям – доступне житло», щоб виділити з бюджету 5 мільярдів гривень на доступне житло для молоді», – підкреслив Олег Ляшко.

За словами Лідера  РПЛ, завдяки цьому законопроекту, доступне житло зможе отримати не тільки молодь, а й родини учасників АТО, людей з інвалідністю та багатодітні сім`ї.

«У Ківерцях на Волині до мене підійшла жінка, в якої 8 дітей. Вони живуть у квартирі 35 квадратних метрів. Їм не дають субсидію, просять виписати дітей з хати, щоб її отримати. Я підписую цей законопроект заради цієї сім`ї з 8 дітьми. Заради того, щоб ці діти могли на 20-30 років взяти кредит під 2-3% річних, купити власну хату чи квартиру і народжувати своїх дітей. Справедливість переможе!», – підсумував керівник фракції РПЛ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів