Олег Ляшко: «Зроблю все, щоб в моїй країні люди не гинули – ні на фронті, ні на тарифній війні»

Абсурдні правила оформлення субсидій змушують українців виписувати власних дітей з квартир, розлучатися та навіть вкорочувати собі віку. Лідер Радикальної партії з трибуни ВР розповів трагічну історію пенсіонерки з Сартани Донецької області, яка наклала на себе руки в холодній хаті через неможливість оплачувати комуналку.

«Повісилася через відмову у субсидії» – саме такий напис має бути на могилі Наталі Михайлівни Нестеренко, 61-річної пенсіонерки з Сартани на Донеччині. Вона вкоротила собі віку, залишивши замість передсмертної записки квитанції за комуналку зі сплаченими на позичені кошти боргами», – обурився з трибуни Олег Ляшко.

«Ця історія шокує. Адже старенька отримувала пенсію у 1 600 грн. Мешкала у будинку сама, бо чоловік помер кілька років тому, а син, який був прописаний із нею разом, місяць тому одружився і став жити окремо. Через наявність боргу за комуналку у 2 400 грн. жінці відмовили у субсидії. Син із невісткою намагалися підтримати Наталію Михайлівну, але вирішити проблему не вдалося, бо напередодні весілля пару пограбували. Перед самогубством пенсіонерка позичила гроші у сестри та сусідки і сплатила борг. Для покійної це була космічна сума»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк .

«До самогубства  українську пенсіонерку довела субсидія, яку їй не дали через бюрократію та байдужість чиновників. Про це сказав Олег Ляшко. Старенька економила на всьому: їла суп на воді і найдешевшу ковбасу; світло майже не включала – працював тільки холодильник; попри морози, опалення теж не вмикала – спала вдягненою в кріслі. В хаті було дуже сиро – але жінка свідомо мерзла, бо панічно боялася, що не отримає субсидію і не зможе платити за комуналку», – продовжив Володимир Кравценюк.

За словами  голови обласної організації РПЛ, ця смерть – на совісті влади, яка оголосила власному народу тарифну війну. Саме тому  майбутній народний Президент вимагає від уряду повернути старі правила нарахування субсидій і скасувати рішення Кабміну від 27.04.2018року, знизити ціну на газ та запровадити мораторій на підвищення тарифів.

«Олег Ляшко – за народ, він виграє цю війну проти грабіжницької влади! З трибуни парламенту він заявив, що «зробить все, щоб в Україні не гинули люди – ані на фронті, ані на тарифній війні, яку влада оголосила власним громадянам. Досить смертей українців!»,- підсумував керівник РПЛ на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *