Олег Ляшко зустрівся з Предстоятелем Православної Церкви України

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зустрівся з Предстоятелем Православної Церкви України  Блаженійшим митрополитом Епіфанієм і висловив йому свою підтримку.

Сторони обговорили низку питань, зокрема релігійну ситуацію в Україні. Предстоятель наголосив на важливості утвердження єдиної Помісної Православної Церкви для зміцнення державності.

«Зараз усі наші дії і помисли спрямовані на збереження єдності Української Церкви та її світове визнання. З нами Бог і Україна!», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці політик.

На зустрічі також був присутній народний депутат Андрій Лозовий: «Ряд видань – від відверто ватних до тих, що декларують себе проукраїнськими, поширюють дезінформацію, мовляв, Блаженійший  Митрополит Епіфаній прибрав із свого кабінету портрет Святійшого Філарета. Але це не правда. Внесок Патріарха Філарета в боротьбі за Православну Церкву України важко оцінити словами і шана до його Святості є аксіомою, які б заяви він сам не робив. І портрет на місці, а біля нього – цвіт живих орхідей, ми з Олегом Ляшком були сьогодні і самі бачили».

На завершення зустрічі Митрополит Епіфаній подарував гостеві пам’ятну монету, присвячену події наданню Томосу про автокефалію Української Церкви.

Важливо, що 9 травня Олег Ляшко був присутній на спільній молитві, де вшановували  українських Героїв.