Оновлений спортзал для юних козаків в Садові, – Радикальна партія вирішує соціальні проблеми віддалених сіл Луцького району

Оновлений спортзал для юних козаків в Садові, – Радикальна партія вирішує соціальні проблеми віддалених сіл Луцького району

В селі Садів Луцького району Волині відкрили оновлений спортивний зал в загальноосвітній школі. В сільських урочистостях взяли участь депутати Луцької районної ради від РПЛ Олександр Свирида й Олександра Лисак.

Село Садів – одне з найвіддаленіших в Луцькому районі. Мешкають тут працелюби – сільські фермери та одноосібники. Через те, що населений пункт віддалений, то соціальні проблеми  Садівської громади не вирішувалися роками.
«Переміни місцеві жителі відчули два роки тому, коли депутатський мандат в районній раді отримала Олександра Лисак, керівник Радикальної партії в Луцькому районі. Разом з депутатом, членом бюджетної комісії Луцької райради Олександром Свиридою вона взялася активно вирішувати соціальні питання Садівської громади. Впорядковували клуб та школу, допомагають багатодітним родинам. Уявіть, яким  до цього було покриття спортивного залу школи! Воно було вистелене частинами використаної гуми для підняття вугілля в шахтах. Протікала покрівля, потрібно було замінити старі вікна в класах на сучасні, які зберігають тепло, оновити фасад. Всі ці проблеми вирішила наша Радикальна команда в Луцькому районі»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«У  Садівській козацькій  республіці завдяки фракції Радикальної партії Луцького району втілився в життя ще один план, який чекав свого часу понад 30(!) років. Разом з членом нашої депутатської фракції в Луцькій райраді  Олександром Свиридою та жителями села ми відкрили оновлений спортивний зал: світлий, просторий та сучасний, з новими вікнами, дверима, баскетбольними щитами, з надійним покриттям підлоги. В подарунок для гостей понад 50 юних козачат провели масовий запальний флешмоб, підняли патріотичних дух, подарували масу позитивних емоцій. Зичимо їм нових рекордів, височезних спортивних вершин! Козацькому роду нема переводу!» – поділилася своїми враженнями від свята  Олександра Лисак.
«Наша  партійна команда працює спільно та відповідально. Переконаний, що у цьому населеному пункті, де започаткували Садівську козацьку республіку, відтепер  збільшуватиметься і кількість  фізично загартованої молоді, адже  такий чудовий спортивний зал покращить розвиток аматорського спорту на селі, – прокоментував Олександр Свирида відкриття спортивного залу.

Прес-служба Волинської  ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів