«Освіту» не продаватимуть

«Освіту» не продаватимуть

Скасували рішення Луцької міськради про продаж приміщення книгарні «Освіта». Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, який задовільнив позов Луцької місцевої прокуратури щодо визнання незаконним минулорічне рішення Луцькради про приватизацію приміщення книгарні «Освіта», що на проспекті Волі, 8, та продаж його через аукціон.

Зауважимо, книгарня знаходилась у цьому приміщенні площею майже 175 «квадратів» з 1959 року. На думку прокуратури, Луцька міська рада порушила вимоги чинного законодавства, коли вирішила продати «Освіту» через аукціон.

Тож, суд підтвердив справедливість вимог прокуратури і скасував рішення міської ради про продаж приміщення книгарні через аукціон.

 Свою думку  з цього приводу висловив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Це рішення – перемога представників громадськості, інтелігенції, національно-свідомих лучан, які виступили проти свавілля посадовців. Так, бюджет міста потрібно наповнювати, вирішувати соціальні проблеми лучан. Але – не за рахунок ущемлення нашої національної самосвідомості, руйнації культурних традицій. Хто закриває книгарні, школи, будинки культури, той буде будувати тюрми і виправні колонії. Навпаки треба сприяти розвитку волинян. Ця книгарня в Луцьку працює дуже давно. З часів Незалежності тут реалізують українську та авторську волинську книгу. Тут завжди людно, приходять родини з дітьми і так прищеплюється любов до книги, до культури. Добре, що суд поставив крапку в цій історії. Бо одну книгарню поруч вже встигли продати»,- підсумував голова Волинської обласної організації РПЛ.

Важливо, що Володимир Кравценюк  переконаний, що – українці – нація героїв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів