«Пані Супрун – людина з подвійним громадянством.. Вона не може займати таку посаду» – Дмитро Лінько на каналі Сфера-ТВ (відео)

«Пані Супрун – людина з подвійним громадянством.. Вона не може займати таку посаду» – Дмитро Лінько на каналі Сфера-ТВ (відео)

Минулого четверга на Волині з робочою поїздкою побував  народний депутат України, член фракції Радикальної партії у Верховній Раді Дмитро Лінько.Дмитро Володимирович, спілкуючись з журналісткою каналу Сфера-ТВ, відверто  розповів про  своє бачення медичної  реформи, претензії до  в. о. міністра охорони здоров’я України  Уляни Супрун, шляхи повернення українських заробітчан та відродження економіки нашої країни, за яке активно виступає Радикальна партія.

ВІП Тайм Дмитро Лінько

Народний депутат України, представник Радикальної партії Олега Ляшка ДМИТРО ЛІНЬКО у відвертій розмові про медичну реформу, претензії до У.Супрун, шляхи повернення заробітчан та відродження економіки#СфераТВЛуцьк #ДмитроЛінько #РПЛ #ВІПТайм #Ляшко #Волинь

Publiée par Сфера-ТВ.Луцьк sur Vendredi 22 février 2019

«Пані Супрун  не відмовилась від громадянства США, це – людина з подвійним громадянством.. Вона не може займати таку посаду. Це пряме порушення Закону. Нагадаю, народного депутата Артеменка за аналогічне порушення позбавили подвійного громадянства. І це правильно. Але, чому у нас існують подвійні стандарти? Комусь можна допускати порушення, комусь – ні. Саме це стало причиною позову до суду»,-  підкреслив  народний депутат.

«Про медичну реформу потрібно питати думку людей. Особливо в селі, якнайдалі від Києва, тут на Волині. Що з зарплатами лікарів. Чи дійсно вони підвищуються? І що головне – чи отримують люди сьогодні медичні послуги? Чи мають вони доступну медицину? На жаль, ні..»,- переконаний  Дмитро Лінько.

Важливо, що відставка Супрун – це лише перший крок команди Олега Ляшка до відновлення порядку в медицині.  Лідер РПЛ  виступає за те, щоб  керівником МОЗ призначити  того лікаря, чиї діти і батьки лікуються в Україні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів