Папір з пшеничної соломи

Папір з пшеничної соломи

Американські захисники природи – справжні винахідники. Аби зберегти ліси, вони  навчились виробляти папір з відходів пшениці.

Засновник компанії Prairie Pulp & Paper актор Вуді Харрельсон випускає папір Step Forward з пшеничної соломи. Вуді Харрельсон відомий як затятий захисник природи, особливо лісів Північної Америки. Частка відходів пшениці в виготовленні паперу компанії Prairie Pulp & Paper становить 80%. Замінивши звичайну деревну масу, виробництво Step Forward чинить найменший вплив на навколишнє середовище в порівнянні з усіма представленими на ринку.

«З тієї кількості дерев, що щорічно вирубуються в світі — від 3 до 6 млрд, половина використовується для виробництва паперу. Таким чином, зміна підходу у виробництві паперу сильно б змінила цю картину. Саме цього ми і досягли. Тепер у нас є папір, на 80% складається з пшеничної соломи», — розповідає Вуді Харрельсон.

«Так поступають  не лише справжні природолюби, але й патріоти економічного відродження своєї країни. Американець  Вуді Харрельсон  – чудовий приклад для наслідування і в бізнесі, і в екологічному русі. Волиняни можуть скористатись його класними ідеями – зберегти зелені насадження для рідної країни, таким чином, поліпшивши власну екологію. Папір, який користується попитом у виробників, американці випускають з пшеничної соломи. А скільки на Волині відходів з пшениці! Солома гниє на полі, пропадає, її палять. Натомість, фермери могли б продавати цю сировину, якій знайшлося місце у сировинному виробництві і отримувати гроші. А з відходів підприємці випускали б український папір чудової якості. Це корисна ідея, треба переймати досвід»,- прокоментував цю проблему  керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

 Тихі ферми та високий прибуток – як заробити на равликах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів