Партійці з Волинського осередку РПЛ стали учасниками велопробігу здоров’я (ФОТО)

Партійці з Волинського осередку РПЛ стали учасниками велопробігу здоров’я (ФОТО)

Аматори спорту з Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка взяли участь у велопробізі здоров’я «Гепатит С виліковний». Цей інформаційно-просвітницький захід присвячений  Всесвітньому Дню боротьби з вірусними гепатитами, який щороку відзначають більш як у ста країнах світу. І в Україні зокрема. Тепер велопробіг стане традиційним і на вулицях обласного центру Волині.

За маршрутом: Київський майдан – Театральний майдан мчали  на велосипедах партійці Волинського обласного та Луцького  міського осередків Радикальної партії Олега Ляшка. Після завершення велопробігу відбулися просвітницькі заходи.В. о керівника Волинської  ТО РПЛ Володимир Кравценюк дотримується думки, що саме такі благодійні та просвітницькі заходи сприяють тому, аби щоразу більше партійців ставало в дружні ряди аматорів спорту та прихильників здорового способу життя.

«Велопробіг здоров’я – це чудово! Особливо, якщо у нього ще й просвітницька мета: зібрати в свої ряди якнайбільше молоді для боротьби з гепатитом, небезпечним суспільним захворювання, – так прокоментував цей захід  Володимир Кравценюк, –  не дарма  Лідер нашої партії Олег Ляшко постійно  звертає увагу суспільства на те, що молоді просто необхідно займатись  спортом, бути здоровими, енергійними, і такою ж сильною будувати свою країну. Для цього потрібні спортивні майданчики, площадки, спортивні зали і такі гарні спортивні ініціативи. Вони гуртують молодих радикалів та їх однолітків для добрих суспільних справ.»
Депутат Волинської обласної ради від РПЛ Юрій Ройко також взяв участь у велопробігу: «Радий, що ми дружньою командою взяли участь у цьому заході і показали приклад згуртованості. Нас було дійсно багато, і це виглядало яскраво і дуже помітно. У Всесвітній день боротьби з гепатитом ми маємо привернути увагу громадськості до цієї проблеми, оскільки це чума ХХІ століття. І з нею потрібно боротися. Про це треба говорити, щоб всі про це знали. Рух – це запорука здоров’я!»

В.о голови Луцького міського осередку Андрій Токаренко вважає такі заходи не тільки корисними для суспільства, але й для команди радикалів, оскільки вони об’єднують, дають можливість пізнати один одного краще, а це безперечно позитивно відображується на роботі і підтримці один одного у партійних справах. За словами Андрій, це також чудова можливість тримати себе у формі, і спонукати один одного до гарних результатів.
«Ми активно підтримуємо усі спортивні, просвітницькі та благодійні заходи, які відбуваються в нашому місті, – розповідає про свої враження Олександр Талько з Луцької міської організації РПЛ. – Ми таким чином хочемо показати приклад і привернути увагу людей, що спорт – це здорово, корисно і цікаво. Так само, для нас усіх важливою є просвітницька інформація про це небезпечне захворювання, а людям, які  борються з цією хворобою важливо знати, що гепатит виліковний.»

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів