Партійці з Волинського осередку РПЛ взяли участь в благодійному забігу «BanderRun» заради порятунку хворої дитини

Партійці з Волинського осередку РПЛ взяли участь  в благодійному забігу «BanderRun» заради порятунку хворої  дитини

Партійці Волинської  ТО Радикальної партії Олега Ляшка  – шанувальники  спорту – взяли активну участь  в благодійному легкоатлетичному забігу, щоб своєю небайдужістю підтримати в боротьбі за життя важкохвору семирічну Анастасію Абрамчук з Ковеля.
«Ми любимо спорт і  радо об’єднались  в одну  дружню  спортивну команду, аби підтримати  цю маленьку волинянку, яка мужньо бореться з важкою недугою, – розповіла активістка луцького міського осередку РПЛ Софія Гаврилюк, яка згуртувала для цієї благодійної акції радикальну спортивну команду, – лікування дороге, тому і наші благодійні внески знадобляться, аби підтримати нашу маленьку землячку. Разом ми – сила, то ж щиро бажаємо Анастасії міцного здоров’я!»

Легкоатлетичний забіг проходив центральними вулицями міста Луцька. А на фініші  всіх учасників цього благодійного заходу чекав розіграш призів від  партнерів заходу. Спортсменам  з РПЛ також поталанило на чудові призи. Щасливчиками стали Юрій Семчук та Сергій Давидюк.pg” alt=”” width=”960″ height=”720″ />

«Наша волинська радикальна команда об’єднана ідеєю, яку активно втілював в життя покійний настоятель Української  Греко-Католицької церкви,  владика Любомир Гузар –  в житті   потрібно робити добрі справи, які кожному повернуться сторицею, – так прокоментував  цю благодійну акцію в. о. голови Волинської  ТО  РПЛ Володимир Кравценюк, – Молоді члени нашої партії займаються спортом, а на цьому заході згуртувалися в дружню команду, аби своєю любов’ю і завзяттям до життя порятувати ще одне юне життя і зробити наш світ милосерднішим. Я радий, що  наші молоді активістки згуртували навколо себе чоловіків-спортсменів як з обласного, так і з міського осередку, який стає щораз активнішим. Молодці, колеги!»

Керівник волинських радикалів також дотримується думки, що партійці Волинської  організації  РПЛ постійно підтримуватимуть такі важливі  благодійні та спортивні заходи, які відбуватимуться в обласному центрі Волині.

Якщо Ви хочете долучитися до допомоги в лікуванні Анастасії Абрамчук з Ковеля, звертайтеся до виконкому Волинської ТО РПЛ.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів