Партійна приймальня РПЛ в Любомлі гарантуватиме відвідувачам соціальну захищеність

В місті Любомль відкрився  партійний офіс Радикальної партії для роботи з людьми. Працюватиме партійна приймальня на громадських засадах, головне завдання партійців – налагодити  активний діалог з місцевими мешканцями. В урочистій церемонії  її відкриття взяли участь голова Любомльської районної парторганізації Валерій Фурманюк, депутати Любомльської міської ОТГ від РПЛ Антон Фурманюк та Володимир Зламанюк, депутат Любомльської районної ради від РПЛ Михайло Зламанюк, представники Любомльської міської ради, прихильники Радикальної партії та місцеві жителі.

«В місті Любомль – у нас міцна партійна команда, є наші депутати в місцевих органах місцевого самоврядування, які реально допоможуть своїм землякам вирішити ті чи інші соціальні проблеми. Звичайно, найголовніше – це щоденні комунікації з мешканцями міста та населених пунктів Любомльського району. В партійній приймальні люди матимуть  можливість розповісти про те, що їх реально турбує і отримати зворотню інформацію про  важливі законопроекти, ухвалення яких домагається Радикальна партія і її Лідер Олег Ляшко. Запрошую місцевих мешканців до нашого партійного офісу, який розташований за адресою: м. Любомль,вулиця Ярослава Мудрого,13 (2 поверх)»,- наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

”Основним пріоритетом в роботі Любомльського офісу команди Олега Ляшка є безпосередня робота з жителями Любомльського району. Відкрите спілкування з громадянами, розгляд їх звернень – саме це забезпечить нашій команді усвідомлення дійсно важливих проблем громади. Враховуючи це, як похідна – швидке реагування на наболіле, гарантована соціальна захищеність громадян та довіра до нашої політичної сили” – підсумував голова Любомльської партійної районної організації РПЛ Валерій Фурманюк.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *