РПЛ у м. Луцьку привітали ветеранів – іменинників Фонду «Милосердя і здоров’я»

Заступник керівника Радикальної партії в м. Луцьку Олександр Лукашевський  разом з Сергієм Давидюком  організували чудове свято для ветеранів у співпраці з Луцьким  Фондом «Милосердя і здоров’я» .

День іменинника, який започаткувала ця благодійна організація, вже став радісною подією для шанованих жителів міста  – ветеранів, які відпрацювали не один десяток років на різних підприємствах та організаціях обласного центру Волині. Тепер до його проведення долучився актив Радикальної партії в місті Луцьку, який готує подарунки та вітання  для його учасників.

Загалом, луцькі партійці привітали 88 поважних лучан, вручили подарунки, щиро побажали здоров’я, довголіття, радості.

Минулого разу, на святі іменинників був присутній керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Саме він порадив луцьким однопартійцям започаткувати цей благодійний проект.  Політик наголосив, що ветерани – це люди, які заслуговують найбільшої уваги та найкращих подарунків.

«Нам, молодим, не вистачає їх енергії, досвіду та життєвої мудрості. Вдячний однопартійцям з нашої Луцької парторганізації за добрі справи і підтримку наших пенсіонерів. Вони це цінують»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

Важливо, що ця благодійна організація допомагає людям вже 29 років. Скільки хороших справ зроблено для найповажніших мешканців міста Луцька. І вони сюди приходять з задоволенням, щоб відпочити, поспілкуватись з однолітками.

«Ветерани праці, ветерани війни, люди з інвалідністю, які прикуті до ліжка, люди, які на пенсії. Допомагаємо їм разом з головою Фонду Лідією Тарасюк. Разом з партійцями нашої організації розробили свою  програму допомоги цим поважним землякам. Які вони вдячні активістам нашого партосередку та всім членам Радикальної партії на Волині за вітання, подарунки та підтримку. Ці добрі справи люди пам’ятають»,- розповів Олександр Лукашевський.

 Актив Радикальної партії в місті Луцьку і надалі планує  спільні благодійні проекти разом з Луцьким фондом «Милосердя та здоров’я». Аби хорошими справами  підтримати найповажніших членів нашого суспільства.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *