Фонд «Милосердя і здоров’я» та партійці Луцького партосередку РПЛ подбали про стоянку для автомобіля ветерана

Заступник керівника Луцької міської парторганізації РПЛ  Олександр Лукашевський  разом з однопартійцями та Фондом «Милосердя і здоров’я»  вирішили  звернення ветерана Другої світової війни з міста Луцька  Ігоря Івановича  Мисенка. Вони  перейнялись клопотами учасника бойових дій і гуртом подбали про облаштування стоянки його автомобіля.

«Минулого року працівники Луцької міської ради знесли гараж в дворі багатоповерхівки,яким користувався ветеран і залишили його наодинці з непростою проблемою – де паркувати авто? Чиновники лише  розповідали поважному скаржнику про норми закону та правила, згідно з якими забороняється встановлювати та використовувати гаражі на території дворів. Але реально нічим не допомогли. І тоді Ігор Іванович Мисенко звернувся за допомогою до нашого партійця Олександра Лукашевського, який  разом з однодумцями доклав всіх зусиль, аби вирішити проблему. Таких людей на Волині залишилось небагато. В Луцьку, до слова, проживає  лише три ветерани Другої світової війни. І коли вони звертаються до нас з питанням про допомогу, то відмовляти цим поважним мешканцям неможна»,- висловив свою думку керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.

«В мене на душі радісно,адже разом з однопартійцям з нашого міського партосередку РПЛ  та громадськими організаціями – Фондом «Милосердя і здоров’я», «Центром фізичної культури та оздоровлення», «Асоціацією любителів зимового плавання та фізичної культури», «Всеукраїнським союзом ветеранів АТО» ми реально допомогли  поважній людині, якій цього року виповниться 94 роки. Звичайно, непросто було, але ми використали всі можливі варіанти, спілкувались з керівниками комунальних установ міста. Нам пішов на зустріч головний лікар Луцької міської клінічної стоматполіклініки Кобись О. Ю. Відтепер,  автомобіль  ветерана буде паркуватись на охоронюваній стоянці на території цього медичного  закладу, що неподалік його будинку. Ігор Іванович Мисенко  знову зможе користуватись авто, коли йому буде зручно.  В  нашому житті має переважати людяність, громадянська позиція і закони добра. Тоді ми реально чутимемо один одного. Захисник  щиро подякував  усім, хто був долучений до цієї благодійної справи. Хочу наголосити, що ми надалі готові надавати допомогу та вирішувати проблеми жителів нашого міста»,- підсумував цю благодійну справу Олександр Лукашевський.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *