Партійці Луцького осередку РПЛ виставили намет та проводять агітацію з городянам

Сьогодні, 21 вересня цього року,  на вулиці Єршова в місті Луцьку працює  агітаційна палатка Радикальної партії.  Вчора намет стояв  на проспекті Відродження.
Важливо, що агітаційна палатка протягом десяти днів постійно  змінюватиме своє місце розташування.  Буде працювати і в центрі Луцька, і в інших пожвавлених  місцях. В агітаційному наметі  з городянами спілкуються агітатори та партійці Луцької міської парторганізації. Тут же всі бажаючі  мають змогу отримати листівки, газету «Слово Ляшка. Волинь».

Заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук,  керівник Луцького  міського партосередку Андрій Токаренко,  партійці  Сергій Давидюк, Анатолій Бубєнщиков, інші молоді активісти жваво комунікували  з городянами, які активно підходили до  намету з логотипом Радикальної партії.«Луцькі колеги дружньою командою знову вийшли до людей. Вулиці міста – це найкраща комунікаційна площадка для обговорення соціальних ініціатив нашої  політичної  сили. І теми для дискусій надзвичайно актуальні. Збільшення мінімальної зарплати, перерахунок пенсій, подолання бідності і припинення трудової міграції. Все, що хвилює лучан. І ті зміни, яких добивається для них Олег Ляшко разом зі своєю командою. Тільки в порозумінні і єдності ми зможемо захистити своє право на гідне життя в нашій країні, зробити її економічно сильною», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Такі агітаційні заходи, коли ти разом з однодумцями розповідаєш про важливі соціальні ініціативи партії – надзвичайно дієві. Люди розуміють нашу позицію, підтримують нашу політичну силу в найголовнішому: потрібно кардинально змінювати країну. Щоб була можливість волинянам працювати та достойно заробляти в рідній державі», – підсумував Віктор Прокопчук.