Партійці Луцької районної організації РПЛ вчились розбудовувати сільські первинки

Партійці Луцької  районної організації РПЛ вчились розбудовувати сільські первинки

Минулої суботи, в рамках нового етапу навчань для членів команди РПЛ на Волині, відбувся  навчальний тренінг-семінар для  партійців Луцької  районної організації Радикальної партії.
Присутніх однопартійців привітали керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова, керівник фракції РПЛ в Луцькій райраді Олександр Свирида та  Віктор Ковальчук .

«Напередодні президентських виборів – наше спільне завдання сформувати Народному ПрезидентуОлегу Ляшку команду підтримки на місцях. Знайти ініціативних польових командирів, які стануть лідерами в своїх населених пунктах. Вони інформуватимуть нас про актуальні  проблеми громад і ми разом вирішуватимемо їх, підключаючи депутатів від нашої партії. Це – відповідальність нашої політичної сили перед жителями Волині. В Луцькому районі такий ефективний механізм вже працює, адже  депутатська фракція, яку очолює Олександр Свирида, зробила багато гарних справ для жителів Торчинської ОТГ. Але такі доброчинні акції мають реалізуватись і в інших населених пунктах району, особливо там, де відбудуться вибори до нових громад. Люди, які зможуть їх реалізувати-отримають кредит довіри від земляків і стануть депутатами»,- на цьому спинився в своєму виступі Володимир Кравценюк.

«Наші тренінги мають хороші результати–вони об’єднують людей! Надзвичайно приємно спілкуватись з тими активістами, які, використовуючи ці знання, хочуть реалізувати свої ідеї. Успіхів вам, а ми допоможемо!» – наголосив заступник керівника РПЛ на Волині  Віктор Прокопчук.

Продовжили практичні заняття з однопартійцями тренери тренінгового центру РПЛ на Волині Олександр Свирида та Віктор Ковальчук. Вони розповіли, як ефективно розбудовувати сільські партійні осередки, провели практичні заняття та надали власні рекомендації. Адже працювали однією командою, яку очолив Володимир Кравценюк, на  виборах до Торчинської ОТГ, які відбулись 29 квітня. Разом  провели до нового органу місцевого самоврядування 4 депутатів і сформували депутатську фракцію, яка вже працює.

«Секрет успіху – один! Потрібно бути активними,результативно працювати,об’єднуватись  під егідою Радикальної партії і змінювати своє життя на краще»,- підсумував процес обговорення керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів