Володимир Кравценюк: «Наші однопартійці на свято Миколая подарували свою турботу та солодкі гостинці діткам учасників АТО».

Володимир Кравценюк: «Наші однопартійці на свято Миколая подарували свою турботу та солодкі гостинці діткам учасників АТО».

Депутат Волинської облради від Радикальної партії Олега Ляшка Серій Котюк та голова Горохівської районної парторганізації Віталій Клемба в день Святого Миколая відвідали Горохівський райвійськкомат.Партійці, як справжні  помічники улюбленого дітворою Святителя, приїхали до Горохова з солодкими гостинцями та подарунками. Адже в приміщенні цієї установи їх з нетерпінням чекали дітки учасників АТО та працівників військкомату. Всі чотирнадцять юних горохівчан отримали солодкі подарунки та щирі вітання від поважних гостей.«В день свята наші однопартійці зробили гарну справу – з власної ініціативи привітали діток наших захисників – учасників АТО. Подарували малечі найголовніше – нашу спільну турботу та теплі, щирі слова підтримки. А працівникам військкомату депутати-партійці вручили українські прапори. Адже вони мужньо виконали свій військовий обов’язок – захищали наш мирний сон і спокій наших родин»,- підкреслив мету благодійної акції керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.Молодий політик переконаний, що непотрібно багато говорити про патріотизм. Варто реальними, добрими вчинками підтримати наших воїнів і їх родини. Саме це і зробили волинські депутати Віталій Клемба та Сергій Котюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів