Пенсія 1500 грн, а за газ платити 2500 грн, – реалії пенсіонерки з Устилугу

В прикордонному містечку Устилуг волонтери Ляшкобуса спілкувалися з  пенсіонерами, які розповідали про своє непросте життя та щоденні проблеми, з якими стикаються в повсякденні.«Я получаю всього 1500 гривень пенсії.  А за газ минулого місяця заплатила 2500 гривень. Було ще більше – 3800, якось не так перерахунки зробили. От і живи… Діти їздять на заробітки в Польщу, бо інакше не виживуть. Маю ще двох онуків-студентів. Треба і їм допомогти, дати їм сумки з харчами, якісь гостинці передати. А за які  гроші? Отаке наше жебрацьке життя… Бажаю Олегу Ляшку успіхів, вірю, що  тільки він поборе ці драконівські тарифи»,- говорить Надія Кирилівна Ковалюк, жителька цього  містечка.

Ковалюк Надія Кирилівна з Устилугу – пенсіонерка. Отримує 1500 грн пенсії. За газ мала минулого місяця заплатити 2500 грн, а до цього і всі 3800 грн. Її діти не мають стабільної нормальної роботи, їздять на заробітки в Польщу. Має двох онуків, які навчаються. І як будь-яка бабуся хоче їм помагати, гостинці якісь зібрати. А на які гроші? Тож і кляне владу за жебрацьке життя таке. Бажає Олег Ляшко перемоги і сподівається, що йому вдасться побороти драконівські тарифи.

Publiée par Політ.Волинь sur Jeudi 14 février 2019

«Олег Ляшко має нас за людей, обіцяє збільшити наші мізерні пенсії… Щиро бажаю йому перемоги! І сама буду голосувати за народного Президента», – підтримує свою землячку інша місцева пенсіонерка.

«Сьогодні 5 мільйонів українців отримують мінімальну пенсію у 1 500 – 1 600 грн. Керівник фракції РПЛ вимагає від влади збільшити її мінімум удвічі – до 3 тисяч  гривень. Для цього у державному бюджеті є всі необхідні ресурси. Так само ніщо не заважало Уряду ще  з 1 січня збільшити розмір мінімальної зарплати до 6 тисяч  гривень, як того вимагав Лідер Радикальної партії. Але її підняли лише на 170 гривень, а мінімальну пенсію – на 62 гривні. Чиновники тримають українців за дурнів: людям із 40-50 роками стажу додають жалюгідні 2 долари пенсії. Олег Ляшко та наша команда  і надалі продовжуватимуть боротьбу за збільшення соціальних стандартів», – прокоментував цю ситуацію Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії на Волині.

«Мінімальна пенсія  в нашій країні має бути не меншою, ніж 40% від мінімальної зарплати.  Життя одне, і людина повинна прожити його достойно, а не збирати  в старості по смітниках пляшки чи ходити з простягнутою рукою», – підсумував голова обласної організації РПЛ.